Loot Box kavgasının yeni hedefi Destiny 2

Loot Box kavgasının yeni hedefi Destiny 2

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 25.12.2017 - 11:44
Destiny 2'nin yeni etkinliği oyuncuları kızdırdı

Destiny 2'nin yılbaşı etkinliği olan The Dawning, oyuncuları kızdırdı.  Oyunculara yeni etkinlikler ve hediyeler getiren The Dawning için özel olarak gelen ekipmanların Eververse'te çok pahalı olması, oyuncuların Bungie forumunda protesto başlatmasına neden oldu. "Eververse kaldırılsın" başlığı ile başlayan protesto hala devam etmekte.

Destiny 2'in yeni etkinliği oyuncuları kızdırdı

The Dawning bünyesinde oyuna eklenen zırhlar, parça parça olarak satılmakta. Bu zırhı edinmek için ise Bright Dust sahibi olmanız gerekmekte. Bright Dust'ı ise Eververse'ten gerçek para ile satın aldığınız silverlar üzerinden kazanmaktayız. Kısacası bu zırh setine sahip olmak için oyuncuların para harcaması şart. Tabi ki bu içerikler sadece zırhlarla sınırlı değil. The Dawning temalı Sparrow, ve gemi zırhlarda çok daha pahalı ve Exotic olduğu için çok nadir. Eververse'te satılan The Dawning Engram'larının tanesi 200 Silver, üç tanesi 500, beş tanesi ise 800 silver'dan satılmakta. Destiny 2 içerisinde 500 silver'ın fiyatının 5 Dolar olduğunu belirtelim. Kısacası, oyunun etkinlik için oyuna eklediği ekipmanların, oyunculara para harcatmak zorunda kalması, oyuncuları bir hayli sinirlendirdi. Bakalım, Bungie konu hakkında ne yapacak.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 23:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.12.2017 19:18
geberesice karı !!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.12.2017 14:54
Eğer oyunu çıktığı andan itibaren oynuyorsanız bozdurduğunuz illuminated engram’lardan çıkan sparrow, ghost, ship gibi itemleri dismantle edince size bright dust veriyor elinizde kullanmadıklarınızı bozup istediğiniz itemi rahatlıkla alabilirsiniz. Çok oynayarak ödemelerden sıyrılabilirsiniz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.12.2017 13:16
Destiny 2 oynuyan kaldimi ya? Guldum resmen batti Destiny 2._._
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×