Los Santos'a kar yağışı başladı

Los Santos'a kar yağışı başladı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 22.12.2017 - 22:38
GTA: Online, her seneki gibi yine dopdolu

Doomsday Heist ile başarıyı yakalayan Rockstar Games, GTA V için çıkardığı yılbaşı güncellemesi ile oyuncularını sevindirmeye devam ediyor. Bu güncelleme ile yeni bir SUV türündeki araç oyuna eklendi. Benefactor Streiter adındaki bu SUV, karlı ve aşılması zor yollar için birebir.

Yeni araçlarla beraber indirimlerde var

Doomsday Heist ile yeni içerik çıkaran Rockstar Games, yeni araçlar ve büyük bir hırsızlık görevini oyunculara sunmuştu. Ardından yılbaşına özel araçlar yayınlama planı olan Rockstar, birkaç saat önce araçları ve indirimleri paylaştı.

Pazartesi gününden itibaren GTA:Online'a giriş yapacakları ise bir sürpriz bekliyor. Klasik tarzdaki Albany Hermes Muscle, tüm oyunculara verilecek. Rockstar, yılbaşını sadece bunla bitirmeyip, araç ve ev fiyatlarında da indirim yapıyor. Hangar ve iş yerlerinde %30, tüm yat ve spor araçlarda %30, birkaç atak ve zırhlı araçta da %30 indirim bulunuyor.

Yılbaşı ile beraber özel etkinlikler de bulunacak. Herkesin gözdesi yarışlar, bu yılbaşında da ilgi görecek. Unutmadan, Rockstar Los Santos'u çoktan karla bürüdü. Yani Rockstar oyuncularını havaya sokmayı her zaman başarabiliyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 07:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.12.2017 19:20
Rockstar tamam kar yağdırıyorda fps düşüyor buna ne demeli :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.12.2017 14:51
Olum arabalar fena kayıyo
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.12.2017 03:01
Sizi de baymadı mı GTA ...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×