Lost Judgment inceleme puanları yayımlandı

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 16.09.2021 - 17:56
SEGA'nın Yakuza serisiyle aynı evrende geçmekte olan yeni oyun serisi Lost Judgment inceleme puanları yayımlanmış bulunuyor.

Oyun dünyasının en popüler serilerinden bir tanesi hâline gelen Yakuza oyunlarının, Yakuza: Like a Dragon ile birlikte sıra tabanlı bir dövüş sistemine geçmesi, bazı Yakuza hayranlarında hayal kırıklığı yaratırken; bazı Yakuza hayranlarının ise büyük beğenisini toplamıştı. SEGA'nın, eski Yakuza oynanış stilini sevenler için oluşturduğu bir seri olan Judgment ise ilk olarak 2018'in sonlarına doğru karşımıza çıkmış ve oyuncular tarafından sevilmişti. Judgment serisinin ikinci oyunu olan Lost Judgment, 24 Eylül 2021'de çıkacak ve inceleme puanları belli olmuş bulunuyor.

Lost Judgment inceleme puanları yayımlandı

Yakuza serisi ile aynı evrende geçen ve Judgment'ın devam oyunu olan Lost Judgment, 24 Eylül'de; PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S için piyasaya sürülecek. Lost Judgment inceleme ambargosunun kalkması ile birlikte, Metacritic'te oyunun inceleme puanları ise; Xbox Series X'de 81, PlayStation 5 tarafındaysa 83 olarak belirlenmiş.

Lost Judgment inceleme puanları yayımlandı

SEGA'nın 24 Eylül 2021'de çıkacak olan oyunu, Xbox tarafında 525 TL'den, PlayStation tarafında ise 569 TL'den ön siparişe açık bir şekilde bulunuyor. Ayrıca, geçtiğimiz aylarda ''Henüz oyunu PC'ye getirmek gibi bir planımız yok'' şeklinde bir açıklama yapmış olan SEGA tarafı, Judgment oyunlarını sadece konsol tarafında tutmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 00:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 00:33
PC"ye gelmemesi çok büyük bir kayıp...
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 21:26
Çok saçma bir neden yüzünden gelmiyordu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 13:28
SEGA YAKUZA İSHİN i getir artık batı ya..............................
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lost Judgment inceleme puanları yayımlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×