Mafia 2, PC-konsol kıyaslaması!

Emre Günen
Emre Günen 13.08.2010 - 12:17
Acaba konsolda mı daha iyi, yoksa PC'de mi?
Mafia II daha piyasaya sürülmedi, ama demosu ile ortalığı ayağa kaldırmayı başardı. Şu anda oyun dünyasını takip eden herkes Mafia II demosunu oynuyor veya hakkında yorumlar yapıyor.

Hem konsollara ve hem de PC'ye çıkan bir oyun olmasından dolayı da ister istemez herkes oyunu kıyaslamaya başlıyor. Konsolda mı, yoksa PC'de mi daha iyi grafik sunuluyor?

İşte bu sorunun cevabını almak için size küçük bir gif animasyonu sunuyoruz;

Mafia 2, PC-konsol kıyaslaması!

NeoGAF forumlarının da gündemine oturan bu oyunun diğer kıyaslama görüntülerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.09.2018 19:47
her zamanki pc açık ara
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mafia 2, PC-konsol kıyaslaması!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×