Magic&Mayhem: The Art Of Magic geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Magic&Mayhem: The Art Of Magic geliyor
Bethesta'dan yapılan açıklamaya göre firmanın yeni RTS oyunu Magic&Mayhem: The Art Of Magic üzerinde son testler uygulanıyor ve herşey yolunda olursa oyun resmi olarak tamamlanmış olacak. Oyun, orjinal Magic&Mayhem'in devamı niteliğinde ve oyuncular oyunda birbirinden değişik özelliklere sahip büyücülerin yerine geçerek çeşitli büyü ve summoning güçleri ile sonuca ulaşmaya çalışacaklar. Summoning güçleri ile oyuncular değişik bir yaratığı yardımlarına çağırabilecekler ve ayrıca experince kazanarak daha güçlü hale gelebilecek ve daha da güçlü yaratıkları summon edebilecekler. Oyun birbirinden farklı 50 büyü ve 22 yaratık içeriyor ve single player campaign içerisinde toplam 30 tane battle'da mücadele edebilecekler. Oyunda ayrıca LAN ve multiplayer desteği de olacak. Şimdilik çıkış tarihi bu yılın sonları...Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2022 14:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Magic&Mayhem: The Art Of Magic geliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×