Mario + Rabbids Kingdom Battle'ın Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Mario + Rabbids Kingdom Battle'ın Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 10.07.2017 - 15:26
Mario + Rabbids Kingdom Battle'ı sabırsızlıkla bekliyoruz
Nintendo'nun Ubisoft ile ortaklaşa geliştirdiği Mario + Rabbids Kingdom Battle'ın demosu Fransa'da gerçekleştirilen bir etkinlikte oyunculara sunuldu. E3'ün beklenmeyen sürprizi olarak karşımıza çıkan Mario + Rabbids Kingdom Battle, Fire Emblem ile birlikte Switch'in srateji ve rol yapma mekaniklerini bir arada oynamayı seven oyuncuları memnun etmek için geliyor. Giocagne TV isimli YouTube kanalı, saf oynanış görüntüsüne izin verilmeyen demoyu ekranın önünden kaydederek oyun hakkında daha fazla bilgi edinmemizi sağlamış. E3'te gösterilen demoda olduğu gibi oyunun animasyonları ve çizimleri fevkalade gözüküyor. Grafiksel anlamda başarılı olan oyun, geride bıraktığımız haftalarda "En Çok Beklenen Strateji Oyunu" ödülüne layık görülmüştü.


Yaklaşık üç dakikalık olan videoda, demonun son kısımlarını görme şansı yakalıyoruz. Ayrıca Switch'in el konsolu tarafında oynanabilirlik anlamında en iyi oyun olduğu söylenen Mario + Rabbids Kingdom Battle, hikaye tarafında diğer Mario oyunlarına göre bizi şaşırtabilir.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 10:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×