Mario + Rabbids: Sparks of Hope çıkış tarihi açıklandı

Ersin Kılıç 29.06.2022 - 11:55
Büyük beğeni toplayan ilk oyunun devamı niteliğinde geliştirilen Mario + Rabbids: Sparks of Hope çıkış tarihi sızıntıların ardından resmi olarak duyuruldu.

Nintendo ve Ubisoft ortaklığında geliştirilen Mario + Rabbids: Kingdom Battle oyununu büyük bir keyifle oynamış ve bitirmiştim. Doğal olarak devam oyunu merakla beklediğim yapımlar arasında yer alıyor diyebilirim. İşte dün sızıntılar ile karşımıza çıkan Mario + Rabbids: Sparks of Hope çıkış tarihi bu sızıntıların ardından resmi olarak açıklandı. Nintendo sunumunda oyunun sızdırıldığı gibi 20 Ekim 2022'de çıkacağı açıklandı.

Daha geniş bir oyun alanı ve daha serbest bir dövüş dinamiğine sahip olan oyun hakkında verilen bilgiler şu şekilde;

Mario + Rabbids: Sparks of Hope çıkış tarihi 20 Ekim olacak

Bowser, rengarenk bir takım oluşturmak ve kötü niyetli bir kozmik varlık olan Cursa'nın galaksiyi kaosa sürüklemesini engellemek için geri dönen favori karakterlerden Rabbid Peach, Luigi, Rabbid Mario ve Princess Peach'e katılacak. 

Sıra tabanlı taktikleri ve gerçek zamanlı aksiyonu bir araya getiren Mario + Rabbids Sparks of Hope'un yenilikçi savaş sistemi; oyuncuların kahramanlarını düşmanlara atılmak, takım arkadaşlarının üzerine çıkmak, siperlerin arkasına saklanmak veya özel yeteneklerinden yararlanmak için kullanmalarını sağlayacak. Böylece oyuncular her turu en verimli ve aktif şekilde geçirebilecekler.  Yenilikçi oynanışıyla Mario + Rabbids Sparks of Hope, hem yeni oyuncular hem de türün uzmanları için eğlenceli bir taktiksel macera olacak.

Mario + Rabbids: Sparks of Hope çıkış tarihi

Galaksideki tüm enerjiyi tüketmeye kararlı olan Cursa ve köleleri, Luma’lar ve Rabbid'lerin birleşmesiyle oluşan esrarengiz yaratıklar olan Spark’ları avlıyor ve yoluna çıkan herkesi yok ediyorlar. Oyuncular, maceraya katılmalarını sağlamak için Spark’ları bulup kurtarmak zorunda kalacak ve bu sayede kahramanların savaşlarda üstünlük sağlamasına yardımcı olacak yeni taktiksel olasılıklar açılacak. Oyuncular, kahramanlarına seviye atlatmanın ve onları kişiselleştirmenin yanı sıra, ek yetenekleri açmak için onları Spark’larla eşleştirme fırsatına sahip olacak! Hepsinin, enerji kalkanlarından güçlü element saldırılarına kadar farklı bir gücü ve kişiliği var.

Oyuncular galakside destansı bir yolculuğa çıkarken, çeşitli gezegenleri keşfedecek, meraklı gezegen sakinleriyle tanışacak ve onları Cursa'nın şeytani etkisinden kurtarmak için eşi benzeri olmayan görevleri tamamlayacaklar. Nintendo evreninden tanıdık düşmanlar, olağanüstü Rabbid düşmanlar ve şaşırtıcı bölüm sonu canavarları kahramanların yolunu kesecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2023 17:41
Kalan Karakter: 300 Gönder
Mario + Rabbids: Sparks of Hope çıkış tarihi
İlginizi Çekebilir