Mario Strikers'ta bizi neler bekliyor?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 25.05.2022 - 13:02
10 Haziran'da çıkacak olan Mario Strikers: Battle League Football'da futbol sahasında sınırsız aksiyon oyuncuları bekliyor.

Mario'nun yeşil saha maceraları için yeni bir oyunun çıkmasına çok az süre kaldı. Hakem neredeyse başlama vuruşu için düdüğünü çalmak üzere çünkü Mario Strikers: Battle League Football, 10 Haziran'da oyuncuların karşısına çıkacak. Peki bu oyunda bizleri neler bekliyor?

Mario Strikers: Battle League Football, 10 Haziran'da geliyor

Nintendo Switch konsolu için özel olarak geliştirilen oyuna dair yeni bilgiler paylaştı. Sahada adeta kafa göz patlatacağımız bu sıra dışı futbol oyununda serinin daha önceki sürümlerinde olduğu gibi özel vuruşlar da yer alacak. Firmanın oyun hakkında paylaştığı bilgiler şu şekilde;

Mario Strikers'ta bizi neler bekliyor?

Mario Strikers: Battle League Football'da oyuncular, Mario, Peach, Donkey Kong ve Toad dahil olmak üzere Mushroom Kingdom'dan tanıdık yüzler arasından seçim yapabilir ve sekiz oyuncuya kadar yerel oynayabilir veya rekabeti çevrimiçi oyuna taşıyabilirler. Oyuncular Team Tackle özelliğini kullanarak, takım arkadaşlarını ekstra pozisyona sokabilir, rakiplerini yere serebilir veya Hyper Strike ile iki puan kazanabilmeniz için almanız gereken Strike Orb’ları kapabilirler. Strike’ta faul yok, karşı takımı kramponlarınız ile karşı karşıya gelmemeyi dileyecek hale getirebilirsiniz.

Kurallar olmasa bile, korunma her şeyden önemlidir. Alması ve oynaması kolay olsa da, oyuncular her karakter için değişiklik gösteren, hız arttırma, birden fazla skor üretme veya çelmelere karşı dayanıklılık gibi karakterlerinin istatistiklerini artırmak için donatılabilecek gösterişli teçhizatlar takarak daha derin stratejiler uygulayabilirler.Her karakterin ayrıca keşfedilecek kendi imzası olan Striker sitili vardır.

Mario Strikers'ta bizi neler bekliyor?

Oyuncular teçhizatlarını giydikten sonra gözü pek arkadaşlarıyla birlikte Strikers Club modunda çevrimiçi olarak toplanabilirler. Bu modda oyuncular 20 kişiye kadar kendi klüplerini kurabilir veya hazır farklı takımlara katılabilir, daha sonra puan kazanmak ve her sezon sıralamada yükselmek için diğer kulüplerle karşı karşıya gelebilirler. Kulüp sahipleri kulüplerinin formasını özelleştirebilir ve ayrıca her maçtan sonra kazanabilecekleri jetonlar ile kulüp stadyumunu kişiselleştirebilirler.

Beşe beş bir spor oyunu olan Mario Strikers: Battle League Football ile sahada sınırsız aksiyona hazırlanın, kazanmak için ne gerekiyorsa yapın. Mushroom Kingdom'dan tanıdık yüzler arasından seçim yapın ve 10 Haziran Cuma günü Mario Strikers: Battle League Football Nintendo Switch için çıktığında zafere giden yolda rakiplerinizi çarpın, çalım atın ve çelme takın.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2023 22:20
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2022 18:33
Futbol hayranı değilim ama oyun cidden eğlenceli duruyor ilk indirime girdiğinde alırım sanırım (kur daha fazla saçmalamazsa tabii ki)
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2022 10:59
Black friday de İndirime girdiğinde bugün kaç tl ise okadar tl vererek alabilirsin.
Kalan Karakter: 300 Gönder
Mario Strikers'ta bizi neler bekliyor?
İlginizi Çekebilir