Mars'ta yer yerinden oynayacak

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Mars'ta yer yerinden oynayacak
Game Factory Interactive firması, hazırlanmakta olan yeni aksiyon / RPG oyunu 4th Battalion'u duyurdu. Uzak gelecekte geçen oyunda, insanlığın Güneş Sistemi üzerinde kolonileşmeye çalışması ve bunun sonucunda da birbiriyle girdikleri ölümcül mücadeleler konu alınıyor. Ana karakterimiz ise, Mars yüzeyine gelerek, cereyan etmekte olan savaşa katılmak üzere 4. tabura dahil oluyor. Burada da maceramız başlıyor.

Grafikler, modern kartların tüm özelliklerini sonuna kadar sömürecek cinsten olacak. Gerçekçi dinamik ve fiziklerin olacağı oyunda, ışık ve özel efektler ile göze hoş gelen grafikler oluşturulacak. Etkileşimli bir dünya yaratılacak, 30'dan fazka aracı kullanabilme şansına sahip olacağız. Geniş bir eşya ve silah kapasitesine sahip oyunda, karakterimizi geliştirebilmek adına sınırsız seçeneğimiz bulunacak. Kullandığımız araçlar upgrade edilebilecek. Kendi ordularımızı yatabilecek, hatta diplomasi ve ekonomi ile ilgilenmemiz gerekebilecek.

4th Battalion, 2006'nın 2. çeyreğinde piyasalarda olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2021 13:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mars'ta yer yerinden oynayacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×