Marvel, Avengers: Damage Control'ü duyurdu

Marvel, Avengers: Damage Control'ü duyurdu

Furkan Güler
Furkan Güler 4.10.2019 - 10:46
Marvel'dan yeni bir proje daha.

Marvel sinematik evreni sayesinde Avengers hikayesini milyonlaca kişiye duyuran yapımcılar, markayı Hollywood'un en değerli markaları arasına sokmayı başardı. Tabiri caiz ise süper kahramanların hükmettiği Hollywood piyasasının ilerde neye evrileceğini bilmiyoruz, fakat Marvel'ın Avengers markasını sadece beyaz perdede bırakmaya niyeti yok. Yapılan yeni duyuruyla birlikte Marvel yapımcıları, Avengers'ı bu sefer sanal gerçeklik platformuna getirdi. Avengers: Damage Control adını alan yeni yapım, sanal gerçeklikte Marvel hayranlarına yeni bir Avengers serüveni vadediyor. Marvel ve ILMxLAB ortaklığıyla geliştirilen bu senaryo, aslında tam olarak bir oyun değil. Daha çok Avengers üyeleri ile bir araya gelip ve hikayede kullanıcı için üretilen zırhın yapabildiklerine göz atacağımız belirtiliyor.

Marvel, Avengers: Damage Control'ü duyurdu

Filmde Black Panther'ın kız kardeşi olan ve Wakanda'nın en ünlü bilim insanlarından Shuri'nin, Stark Industries ortaklığıyla geliştirdiği kostüm sayesinde Doctor Strange, Ant Man ve Black Panther'la omuz omuza savaşabileceğiz. Ayrıca MCU'da gördüğümüz mekanları da ziyaret edebileceğimizi belirten yapımcılar, Avengers: Damage Control18 Ekim'de çıkartacak. Bakalım Marvel hayranları yeni projeyi sevecek mi?

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2020 14:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.10.2019 15:22
Güzel bir proje gibi duruyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×