Marvel dizisinden yeni Ghost Rider geliyor!

Batuhan Dönertaş
Batuhan Dönertaş 23.07.2016 - 15:44
Cehennemde yanacaksınız..
Son zamanlarda epey bir sükse yaratan Marvel evreni, filmleriyle ve dizileriyle ön planda duruyor. Comic-Con ile birlikte birçok diziden yeni haberler ve fragmanlar gelmeye davam ediyor. Son zamanların en çok beğenilen dizilerinden biri olan Marvel’s Agents of SHIELD dizisinden dördüncü sezon için kısa bir video geldi.

Aslında bu video, Marvel evreninde ki belki de en sıra dışı kahramanlardan biri olan Ghost Rider’ı kadrosuna kattığının tanıtımı diyebiliriz. Videonun yanında Ghost Raider’ın süreceği arabanın fotoğraflarının da paylaşıldığını görüyoruz.

Peki, bu Ghost Rider rolünü kim üstlenecek diye sorarsanız, True Detective ve Matador gibi dizilerden tanıdığımız Gabriel Luna olarak cevap verebilirim. Detaylara bakacak olursak Nicolas Cage’de zamanında Ghost Rider kahramanını beyaz perdeye aktarmış olan bir başka isimdi. Fakat Nicolas Cage, Johnny Blaze adlı karakteri oynamıştı, yani ilk Ghost Rider olduğunu biliyoruz. Gabriel Luna ise Robbie Reyes yani ikinci Ghost Rider olduğu için bir nevi Johnny Blaze’in veliahttı olarak koltuğa oturuyor.

Dördüncü sezonun 20 Eylül 2016’da başlayacağını unutmadan söyleyeyim. Aşağıda Ghost Rider’ın arabasının görsellerini ve tanıtım filmini görebilirsiniz.

Marvel dizisinden yeni Ghost Rider geliyor!
Marvel dizisinden yeni Ghost Rider geliyor!
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2022 23:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2016 14:19
İki sinema fecaatinden sonra umarım şaseyi toplamaya yardımcı olur zira kendisi punisher ile beraber en ünlü marvel anti- kahramanıdır
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2016 18:16
Ne o öyle kız, ''cehennemde yanacaksınız'' falan. Allah korusun!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2016 17:18
Tabi Skye ve İnhumans konuları bitince buna geçtiler.. Acaba nasıl bi bağlantı olucak burda filmlere..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Marvel dizisinden yeni Ghost Rider geliyor!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×