Marvel dublöründen mükemmel bir Super Smash Bros videosu

Furkan Güler
Furkan Güler 12.12.2018 - 03:48
Şimdiye kadar oyunlar hakkında izlediğiniz tüm live action videoları unutun!

Uzun yıllardır Hollywood filmlerinde çalıştığını belirten ve Avengers: Endgame, Avengers Infinity War, The Walking Dead gibi projelerde yer almış olan (aynı zamanda YouTuber) Legend of Micah'ın yeni videosu oldukça güzel. Geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan Super Smash Bros Ultimate'in şerefine live action tadında bir video hazırlayan Legend of Micah, videosun profesyonel aktörler kullanmış. Link, Mario, Captain Falcon ve Ness gibi ünlü karakterleri videosuna koyan Legend of Micah, ortaya tam 3 dakikalık bir görsel şölen koymuş diyebiliriz. Karakterlerin kostümlerinin birebir aynısını yapan Legend of Micah, aksiyon film yapımcılarına ders verir nitelikte bir koreografi ortaya koymuş.

Super Smash Bros için yapılan video harika

Bu sene çıkan en iyi dövüş oyunlarından bir tanesi olan Super Smash Bros Ultimate, dövüşçü kadrosuyla oyuncuları adeta büyüledi. Oyun dünyasının en ünlü karakterlerini oyunun kadrosuna katan Nintendo, seri için büyük bir hayran kitlesi oluşturmayı başardı. Nintendo'nun klasik markalarından bir tanesi haline gelen Super Smash Bros, özellikle Asya ve Amerika bölgesinde fazlasıyla popüler durumda. Ülkemizde pek büyük bir kitlesi olmayan Super Smash Bros serisine en azından bir kere göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 09:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
FerdosParadise
FerdosParadise 13.12.2018 15:40
iyimiş hacı yaa
Kalan Karakter : 300 Gönder
Marvel dublöründen mükemmel bir Super Smash Bros videosu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×