Marvel, Punisher ve Jessica Jones haklarını Netflix'ten geri aldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 19.02.2021 - 12:12
Punisher dışında Jessica Jones haklarının da alınması ile birlikte Marvel, tüm Defenders üyelerinin haklarını Netflix'ten geri almış oldu.

Gelen haberlere göre Marvel uzun bir aranın ardından Punisher ve Jessica Jones haklarını da Netflix'ten geri aldı. Daha önce Daredevil, Luke Cage ve Iron Fist gibi karakterlerin haklarını geri alan Marvel, böylelikle Punisher dışında dizi projesi ile karşımıza çıkan tüm Defenders üyelerinin haklarını da geri almış oldu.

Marvel, Netflix'teki karakterlerinin haklarını geri aldı

Comicbook sitesinin haberine göre daha önce Daredevil, Luke Cage ve Iron Fist gibi karakter haklarını alan Marvel, yaptığı görüşmelerin ardından Netflix'te kalan diğer iki karakterin Live action haklarını da geri almış oldu. İki taraf arasındaki uzun yıllar süren anlaşma böylelikle sona ermiş oldu da diyebiliriz. Tabi bu geri alım sürecinin ardından mevcut yapımların Disney Plus servisi üzerinden yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz belli değil. Daha da önemlisi Marvel bu karakterler için ilerleyen dönemlerde yeni projelere imza atacak mı, bu da büyük bir merak konusu diyebiliriz.

2019 yılında hatırlayacağınız gibi Netflix ard arda açıklamalar yapmış ve Marvel projelerini iptal etmeye başlamıştı. Özellikle Daredevil ve Punisher gibi övgü alan serilerin iptalinin hayranlarını üzdüğünü de söyleyebiliriz. Açıkçası olası bir yeniden çekilme durumunda en azından bu iki serinin olduğu gibi bırakılması bile hayranları mutlu edecektir. Siz ne düşünüyorsunuz?

Marvel, Punisher ve Jessica Jones haklarını Netflix'ten geri aldı

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 03:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2021 21:15
haydaaa gitti türkçe dublaj
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2021 18:57
daredevil 4.sezon keşke gelse
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2021 14:10
Punisher dışında olmaz, Punisher ile beraber diye düzeltin orayı. Cümle çok saçma olmuş.

----------------------------

Punisher, Defenders üyesi olsaydı dediğiniz doğru olabilirdi. Ama Defenders üyesi olmadığı için bu yazım daha doğru oluyor. O nedenle öyle yazdım zaten.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Marvel, Punisher ve Jessica Jones haklarını Netflix'ten geri aldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×