Marvel Sinematik Evreni'nin 10 yılını anlatan harika bir video

Marvel Sinematik Evreni'nin 10 yılını anlatan harika bir video

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 28.03.2018 - 14:56
Avengers: Infinity War öncesinde neler yaşandı?

Marvel Sinematik Evreni'nin tam 10 yıldır hazırlandığı Avengers: Infinity War için geri sayım devam ediyor. 27 Nisan'da tüm dünya ile aynı anda vizyona girecek olan film. Şimdiye kadar yapılan en büyük filmlerden birisi olacak. Marvel hayranlarının heyecanla beklediği film, uzun süredir Marvel Sinematik Evreni'nin işlediği Sonsuzluk Taşları konusunu bir sonuca bağlayacak.

Marvel Sinematik Evreni'nin 10 yılını anlatan harika bir video

Film için heyecanlı olanlardan birisi olan YouTube kullanıcısı LawofCinema ( Justin Weinstein ), Marvel filmlerinin şimdiye kadar olan macerasını 12 dakikalık bir video ile anlatmış. Film sırasına göre değil de Marvel evreni tarihine göre sıralandığı için başta Iron-Man'i değil, Captain America: The First Avenger filmi var. Sinema sektörünün en çok kazanan markası olan Marvel Sinematik Evreni, en yakın rakibi olan Star Wars'a fark atmış durumda. 15 milyar dolar hasılata sahip olan MCU, 18 filmi ile Avengers: Infinity War'a hazır durumda. Merakla beklenen Avengers: Infinity War, 27 Nisan'da vizyona girecek. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2020 04:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×