Marvel vs Capcom: Infinite'e, Season Pass ile gelecek karakterler belli oldu

Marvel vs Capcom: Infinite'e, Season Pass ile gelecek karakterler belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 19.09.2017 - 10:06
Arenaya daha fazla dövüşçü katılıyor.

Yıllardır Marvel ve Capcom evrenlerini çarpıştıran ünlü seri Marvel vs. Capcom'un son oyunu geride bıraktığımız gün oyun severler ile buluştu. Oyunun çıkışı ile birlikte oynanabilir olan Dante, Ryu, Chun - Li, Mega Man X, Rocket Raccoon, Hulk, Thor, Iron Man ve Dr. Strange gibi ünlü karakterler sizi memnun edemediyse Capcom'un sizler için güzel haberleri var. Hali hazırda oyunun çıkışından sonra Sigma ve Black Panther'ın oyuna ekleneceğini biliyorduk. Ancak Season Pass'in detaylandırılmasından sonra Venom, Black Widow, Monster Hunter ve Winter Soldier karakterlerinin de oyuna ekleneceği belli oldu.

Marvel vs Capcom: Infinite'e, Season Pass ile gelecek karakterler belli oldu

Marvel vs Capcom: Infinite'in, Season Pass karakterleri belli oldu

Görünüşe göre geliştiriciler, Marvel sinematik evreninin büyüsüne kapılarak oyunu biraz daha kahramanların tarafına çekmek istiyor. Oyunda oldukça fazla Capcom evreninden karakter yer alıyor, fakat Marvel evreninin biraz daha baskın olduğunu rahat bir şekilde anlayabiliyoruz. Capcom'un ilerde daha fazla karakter ekleyip eklemeyeceği belli değil ama oyuncuların oyuna olan ilgisine göre Capcom, oyunun üzerine biraz daha düşebilir. Son olarak oyun için yayınlanan incelememize buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 08:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×