Doctor Strange in the Multiverse of Madness 2. fragmanı yayınlandı

Ersin Kılıç 14.02.2022 - 13:05
Çoklu evrenler arasında soluksuz bir macera sunacak olan Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminin yeni fragmanı yayınlandı.

Marvel her yıl olduğu gibi en büyük spor organizasyonlarından biri olan Super Bowl finalini es geçmedi ve bu finalde Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminin yeni fragmanını yayınladı. Marvel Sinematik Evreni'nin bu yıl çıkacak ağır toplarından biri olan Doctor Strange 2 ya da Türkçe adı ile Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında filminin bu fragmanında çok daha fazla sahneye ve aksiyon dolu anlara yer verildiğini görüyoruz.

UYARI: Fragman ve haber detayları Spider-Man: No Way Home ve What If izlemeyenler için SPOILER olabilir

Doctor Strange in the Multiverse of Madness fragmanı yayınlandı

Spider-Man: No Way Home filminin sonunda hatırlayacağınız gibi ilk fragmana yer verilmiş ve bu fragman sonrasında online mecralarda da yayınlanmıştı. Çoklu Evren kapılarının açılması ile birlikte hem varyant karakterler olaya dahil olacak hem de yeni gerçeklikler ile yüzleşmek zorunda kalan Strange'in bir yandan da Mordo ve Supreme Strange ile karşılaşmak zorunda kalacağını görüyoruz.

İlk fragmanda olduğu gibi Wanda karakterinin yani Scarlet Witch'in de oldukça önemli bir noktada olacağı gözüküyor.  Ayrıca filmin What If dizisinde de gördüğümüz olaylarla çok büyük bağlantısı olacak. Çünkü başta Supreme Strange olmak üzere bu filmde yer alan bazı düşmanları ve karakterleri de bu dizide görme şansına erişmiştik.

Sam Raimi tarafından yönetilen Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminde Marvel Sinematik Evreni'nin en karanlık hikayelerinden birisinin anlatılması planlanıyor. Benedict Cumberbatch'i bir kez daha Stephen Strange rolü ile izleyeceğimiz filmde Wong karakterini canlandıran Benedict Wong, Karl Mordo karakterini canlandıran Chiwetel Ejiofor ve Wanda karakterine hayat veren Elizabeth Olsen gibi isimler de yer alacak.  Merakla beklenen Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminin 6 Mayıs 2022'de gösterime gireceğini de hatırlatalım.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness 2. fragmanı yayınlandı

Doctor Strange in the Multiverse of Madness hakkında;

“Artık Iron Man ve Kaptan Amerika, Avengers: Endgame'de gerçekleşen şiddetli bir savaşın ardından ayrıldığına göre, eski dahi cerrah ve hepsinin en güçlü sihirbazı olan Doctor Strange'in Yenilmezler'de merkezi bir figür olarak aktif bir rol oynaması bekleniyor. Ancak, en tehlikelisi olarak kabul edilen yasak bir büyüyle sihrini istediği gibi zaman ve uzayı manipüle etmek için kullanması, 'Multiverse' adı verilen gizemli bir çılgınlığın kapısını aralamıştır. Strange, her şeyin değiştiği bir dünyayı yeniden kurmak için müttefiki ve Yüce Büyücü olan Wong (Benedict Wong) ve Yenilmezler'in en güçlü üyelerinden Scarlet Witch, yani Wanda'dan (Elizabeth Olsen) yardım ister. Ancak insanlığın ve tüm evrenin üzerinde, artık yalnızca onların gücüyle yapılamayacak korkunç bir tehdit belirmektedir. Daha da şaşırtıcısı, evrendeki en büyük tehdit tıpkı Doctor Strange'e benziyor…

“Benzersiz bir dünya görüşünü ifade eden yönetmen Sam Raimi, zaman ve mekânı aşan ezici bir ölçek ve benzeri görülmemiş bir görsel deneyim ile tüm dünyayı büyüleyecek!”

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2024 23:49
Kalan Karakter: 300 Gönder
Mejnun
Mejnun 16.02.2022 04:57
Yaani “filmi izlediniz” demek bu iki fragman)
Mejnun
Mejnun 16.02.2022 04:59
Not: Hiç bir Marvel ve G.G.O filmlerinin fragmanlarını izlemem. Zaten filmi izleyeceğim)
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.02.2022 07:40
bana fragmanda hikayeden fazla bişi anlatmıyıp sadece savaş sahnesi koymaları biraz anlamsız geldi
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.02.2022 22:49
Ve X-Men bu fragmanla doğrulanmış oldu. Fragmanda, Strange i mahkeme gibi bir yere çıkarıyorlar ve o sahnede Profesör X in sesi duyuluyor. Sadece seside değil, arkdan küçük bir görüntü. X-Men filmlerindeki oyuncu canlandırıyor yine. Artı fragmanda yok fakat oyuncu kadrosunda Ryan Raynolds var. :))
Kalan Karakter: 300 Gönder
Doctor Strange in the Multiverse of Madness 2. fragmanı yayınlandı
İlginizi Çekebilir