Marvel's Avengers'ın PS5 ve Xbox Series sürümleri ertelendi

Özgür Deveci
Özgür Deveci 16.10.2020 - 19:09
Crystal Dynamics ile Eidos-Montreal tarafından geliştirilen Marvel's Avengers oyununun PS5 ve Xbox Series sürümleri ertelendi.

Crystal Dynamics ile Eidos Montreal tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanacak olan aksiyon macera oyunu Marvel's Avengers'ın PlayStation 5 ve Xbox Series sürümleri önümüzdeki seneye ertelendi. Crystal Dynamics stüdyo başkanı Scot Amos tarafından hayranlara gönderilen bir mesajda geliştirici ekibin oyunu daha fazla elden geçirmesi, dengeleme ve oyun sonu deneyimini iyileştirmesi için biraz daha zamana ihtiyaçları olduğu belirtildi.

Ayrıca bu ay içerisinde çıkması planlanan ücretsiz oynanabilir karakter Kate Bishop'da ileri bir tarihe ertelendi. Yaşanan tüm bu gecikmelerle ilgili Amos "Performans ve kararlılığı iyileştirme, çok oyunculu mod, eşleştirme, ödüller ve oyun sonu içeriğine kadar üzerinde durulması gereken bazı noktalar üzerinde çalışmalara devam ediliyor." ifadelerinde bulundu.

Marvel's Avengers'ın PS5 ve Xbox Series sürümleri ertelendi

Marvel's Avengers'ın PlayStation 5 ve Xbox Series sürümleri 2021'e ertelendi

Marvel's Avengers, orijinal ve sinematik bir hikayeyi tek oyuncu ve iş birliği modlarında oynanışla birleştiren efsanevi bir üçüncü şahıs aksiyon macera oyunudur. En fazla dört çevrimiçi oyuncudan oluşan bir takım kurun, olağanüstü yeteneklerde ustalaşın, büyüyen Kahramanlar listesini özelleştirin ve Dünyayı giderek artan tehditlere karşı koruyun. Süper Kahramanlığın yasa dışı olduğu bir gelecekte genç Kamala Khan, AIM'yi durdurmak için Avengers'ı yeniden toplamak zorunda. Marvel's Avengers, en iyi Avengers oyun deneyimi için yeni Kahramanlar ve süregelen bir şekilde aktarılan yeni anlatımıyla efsanevi yolculuğa devam ediyor.

PlayStation Store, Microsoft Store ve Steam mağazalarında satışa sunulan oyunun Standard sürümü PlayStation Store'da 489,00 TL, Microsoft Store'da 430,00 TL ve Steam mağazasında 289,00 TL fiyat etiketine sahip. Ancak oyunun Deluxe sürümünü satın almak istiyorsanız PlayStation Store'da 549,00 TL, Microsoft Store'da 550,00 TL, Steam mağazasında ise 388,00 TL ödemelisiniz.

Son olarak siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Kimler bu oyunu yeni nesilde oynamak için bekliyor? Yorumlarınızı alalım.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2022 06:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 15:03
Yılın failli birde kırılması mezarı üstüne çimento dökülme etkisi yaptı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2020 19:14
oyunu kırmışlar hadi hayırlı olsun
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 18.10.2020 04:30
Oyuncuları burada soyamadık.Yeni nesilde de soyamayacağız öyle ise erteleyelim demişlerdir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2020 01:56
Bu senenin en berbat en baştan savma oyunu bu oyundur. Kalkıp şuna para verip aldığım iin her gün sövüyorum kendime. Oyunun PC optimizasyonu, oyun içi sıkıntıları, dengesizlikleri, bölüm tasarımlarının sıkıcılığı... neresinden tutarsan tut rezil bir oyun ya allah kahretsin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2020 17:46
lay lay lom...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Marvel's Avengers'ın PS5 ve Xbox Series sürümleri ertelendi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×