Marvel's Guardians of the Galaxy'den yeni oynanış videosu geldi

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 15.10.2021 - 20:45
Square Enix'in Eidos-Montreal stüdyosu tarafından geliştirilmekte olan Marvel's Guardians of the Galaxy'den yeni bir oynanış videosu yayımlandı.

Square Enix tarafına ait olan bir stüdyo olan Eidos-Montreal tarafından geliştirilmekte olan Marvel's Guardians of the Galaxy, artık sekiz dakikalık bir oynanış videosuna sahip. Marvel's Avengers ile yaptığı çevrimiçi ve ''loot'' odaklı yapı hatasını tekrar etmek istemeyen Square Enix, Marvel evreninde geçecek olan yeni oyununu, hikâye odaklı tasarlamayı tercih etmiş. 26 Ekim 2021'de resmî olarak piyasaya sürülecek olan yapım; PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Microsoft Windows ve 'cloud' aracılığıyla Nintendo Switch için çıkacak.

Marvel's Guardians of the Galaxy'den yeni oynanış videosu geldi

Press Start'ın resmî Avustralya YouTube kanalı tarafından paylaşılmış olan video, oyunun, sekiz dakikalık bir oynanış seansını gösteriyor. Ayrıca videonun, oyunun erken aşamalarından bir tanesinde kaydedilmiş olduğunu da belirtelim. Temelinde, üçüncü şahıs bir kamera açışına sahip olan aksiyon oyunu, içerisinde; oyuncuların yapacağı kritik seçimler de barındıracak.

Marvel's Guardians of the Galaxy'den yeni oynanış videosu geldi

Geliştiricilerden gelmiş olan bilgilere göre Marvel's Guardians of the Galaxy, DLC veya mikro ödemelere sahip olmayan, tek oyunculu bir deneyim olacak. Ancak, Marvel's Avengers ile yaşananlardan sonra, oyuncular konuya birazcık titiz yaklaşmak isteyebilirler. Beraberinde ışın izleme ve DLSS teknolojilerini de barındıracak olan yapımın, 26 Ekim 2021'de piyasaya sürüleceğini tekrardan belirtmekte fayda var. Ayrıca oyun; Steam'de 369 TL, konsollarda ise 500 TL'den ön siparişe açık bir durumda.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 07:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 10:21
bu oyunda patlar avenger gibi tutmaz fiyati zaten pahali deymez
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2021 15:36
yol yabdı diyen dayıyla bi akrabalığın var mı??
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 12:54
yine leş grafikler
Kalan Karakter : 300 Gönder
Marvel's Guardians of the Galaxy'den yeni oynanış videosu geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×