Marvel's What If? serisinin yeni fragmanı yayınlandı

Murathan Özlü
Murathan Özlü 9.07.2021 - 11:23
Marvel's What If? 2020 yılında kolon kanseri sebebiyle 43 yaşında hayatını kaybeden Chadwich Boseman'in vefat etmeden önceki son performansı olmuş olacak.

Marvel's What If?,11 Ağustos tarihinde Disney+da yayımlanmaya başlayacak. Seri, Marvel'ın alternatif hikayelerine odaklanacak.  Marvel, çıkış tarihinin belli oluşunu kutlamak için animasyon serisi ile ilgili yeni bir poster yayınladı.  Poster de, Thanos zırhına bürünmüş Gamora'yı ve Doctor Strange pelerinini takmış Spider-Man'i görmek mümkün.

Marvel's What If? Serisi İçin Takviminizi İşaretleyin

Marvel basın duyurusunda, What If? ayrıca Black Widow, Killmonger gibi karakterlerin de işleneceğini belirtti. "Yönetmen koltuğunda Bryan Andrews, baş yazarlık makamında ise AC Bradley'in olduğu What If? şu "çok önemli" soru ile birlikte geliyor: Peggy Carter Captain Britain'in, ya da T'Challa Star Lords'un yerine geçseydi neler olurdu?"

What İf? serisi boyunca filmlerden tanıdık olduğunuz aktörler ilgili karakterlere sesleriyle hayat verecekler. Tom Hiddleston / Loki'den, son performansını bu seriye aktaran Chadwich Boseman'in Black Panther'ine kadar pek çok tanıdık sesi duymak mümkün olacak. Bu seride canlandırdığı karakteri seslendiren Boseman, geçtiğimiz yıl kolon kanseri sebebiyle 43 yaşında hayatını kaybetmişti. Serinin Boseman'ın son işlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Marvel's What If? serisinin yeni fragmanı yayınlandı

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2021 12:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
f8r7t
f8r7t 11.07.2021 01:14
Çok etkileyici!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.07.2021 13:26
Bilmiyorum..."What if" ..ana hikaye parçası gibi gözükmüyor. Daha çok zenci ve kadın karakterlerin önde olması bana yine Holywood'un şu ırk çeşitliliği, Sjw ve Feminist ajandalarını döndürecekleri,keyiflerine göre bir evren tasarlıyacaklarını hissettiriyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.07.2021 16:37
Bunu merakla bekliyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
Marvel's What If? serisinin yeni fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×