Mass Effect 2 demosu ve yeni detaylar

Burçin Aygün
Burçin Aygün 14.12.2010 - 10:20
PlayStation 3'e yeni sürprizlerle geliyor
EA'nin açıklamasına göre Mass Effect 2'nin PlayStation 3 demosu 22 Aralık tarihinde bizlerle olacak. Oyunun kendisi ise Xbox 360 sürümünün çıkışından tam bir yıl sonra, 21 Ocak 2011'de PlayStation 3 sahiplerinin olacak. Amerikalı oyuncular ise oyuna birkaç gün erken ulaşacak, 18 Ocak 2011.

Mass Effect 2 demosu ve yeni detaylar
Üzücü olansa ilk oyunun pakete dahil olmaması. Ancak ilk oyunu anlatan bir dijital çizgi roman oyunla birlikte gelerek, gerekli hikaye açıklarını kapatacak. Ayrıca oyunu alanlar Zaeed ve Firewalker adlı DLC'lere de ulaşabilecekler.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect 2 demosu ve yeni detaylar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×