Mass Effect 2 için yeni planlar

Mass Effect 2 için yeni planlar

Mahmut Saral
Mahmut Saral 15.07.2010 - 11:23
Mass Effect 2'ye destek sürüyor
Bioware'ın RPG oyunu Mass Effect 2, aldığı ödüller ve yüksek inceleme puanları sonucunda başarılı bir oyun olduğunu defalarca kanıtlamıştı. Yapımcılar da bu güzel oyun için bazı eklentiler hazırlayıp, oyunculara sunmuş, kullanıcılardan da olumlu tepkiler almıştı. Bu gelişmeler sonucunda Mass Effect 2 için yeni eklentiler de yolda.

Mass Effect 2 için yeni planlar
Bioware'dan Greg Zeschuk, Mass Effect 2 için hâlâ büyük planları olduğunu söyledi. Daha önce senaryoya ek olarak hazırlanan DLC'ler ve silah paketleri olmasına rağmen Bioware, yeni eklentilerle oyununu destekleyecek. Zaten bir örnek vermemiz gerekirse oyuncular, Overlord Pack'e fazlasıyla ilgi göstermişti. Bu bile yeni DLC'ler için yeterli.

Bioware, şu sıra yeni oyunu Dragon Age 2 üzerinde de çalışıyor. Dragon Age 2, PC, PS3 ve X360 platformları için mart 2011'de raflarda olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2020 06:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×