Mass Effect 3 Grafik Motoru Önce PS3’te

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 17.12.2010 - 09:56
Yeni motor eski oyuna
Etkileyici bilimkurgu macera oyunu Mass Effect 2 PS3’e biraz gecikmeli gelecek ama gecikmesini bir yönden telafi etmeyi başardı bile. Oyunun grafikleri PC ve Xbox360’daki halinden farklı olacak. Çünkü PS3’teki Mass Effect 2, Mass Effect 3 grafik motoruyla hazırlandı. Bioware firmasından Jesse Houston konu hakkında “Biz aslında Mass Effect 3 motorunu tasarladık ve bunu Mass Effect 2 üzerinde denedik. Başarılı olunca da Mass Effect 2’yi oluşturan öğelerin hepsini yeni grafik motoru üzerine oturttuk. Böylece Mass Effect 2’nin PS3 versiyonu ortaya çıkmış oldu” şeklinde açıklama yaparak PS3 kullanıcılarını sevindirdi.

Oyunun PS3 versiyonu  standart Mass Effect 2’nin indirilebilir içerikleriyle birlikte gelecek. Oyun içinde Interactive Comic adlı çizgi roman ilerleyişine sahip ara yüzle oynanan ek bölümler de olacak. Mass Effect 2, PS3 platformuna Amerika’da 18 Ocak, Avrupa’da ise 21 Ocak itibariyle giriş yapacak. Oynanabilir demo ise haftaya Play Station Network’de yayınlanacak.

PS3 versiyonu ile Xbox360 versiyonu arasındaki grafik farkına da aşağıdaki video aracılığıyla göz atabilirsiniz.


Yorumlar 21
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2022 12:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect 3 Grafik Motoru Önce PS3’te

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×