Mass Effect 3 Grafik Motoru Önce PS3’te

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 17.12.2010 - 09:56
Yeni motor eski oyuna
Etkileyici bilimkurgu macera oyunu Mass Effect 2 PS3’e biraz gecikmeli gelecek ama gecikmesini bir yönden telafi etmeyi başardı bile. Oyunun grafikleri PC ve Xbox360’daki halinden farklı olacak. Çünkü PS3’teki Mass Effect 2, Mass Effect 3 grafik motoruyla hazırlandı. Bioware firmasından Jesse Houston konu hakkında “Biz aslında Mass Effect 3 motorunu tasarladık ve bunu Mass Effect 2 üzerinde denedik. Başarılı olunca da Mass Effect 2’yi oluşturan öğelerin hepsini yeni grafik motoru üzerine oturttuk. Böylece Mass Effect 2’nin PS3 versiyonu ortaya çıkmış oldu” şeklinde açıklama yaparak PS3 kullanıcılarını sevindirdi.

Oyunun PS3 versiyonu  standart Mass Effect 2’nin indirilebilir içerikleriyle birlikte gelecek. Oyun içinde Interactive Comic adlı çizgi roman ilerleyişine sahip ara yüzle oynanan ek bölümler de olacak. Mass Effect 2, PS3 platformuna Amerika’da 18 Ocak, Avrupa’da ise 21 Ocak itibariyle giriş yapacak. Oynanabilir demo ise haftaya Play Station Network’de yayınlanacak.

PS3 versiyonu ile Xbox360 versiyonu arasındaki grafik farkına da aşağıdaki video aracılığıyla göz atabilirsiniz.


Yorumlar 21
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect 3 Grafik Motoru Önce PS3’te

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×