Mass Effect 3'ün müzikleri sinema sektöründen

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 10.02.2011 - 15:28
Mass Effect 3 kulaklarımıza da hitap edecek

Bioware, Mass Effect 3 üzerindeki çalışmalarını hızla sürdürüyor. Serinin üçüncü halkasının müzikleri Clint Mansell'e emanet edildi. Clint Mansell tecrübeli bir isim. Kendisi Darren Aronofsky ile birlikte Pi, Requiem for a Dream, The Wrestler ve Black Swan filmlerinde çalışmıştı. Mass Effect 3 PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 için yıl sonunda satışta olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 09:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect 3'ün müzikleri sinema sektöründen

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×