Mass Effect 4 oynanabilir hâlde!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 19.12.2013 - 02:00
Allah'ım sana geliyorum
Eğer sizde -benim gibi- Mass Effect üçlemesinin gelmiş geçmiş en iyi RYO serilerinden biri olduğunu düşünüyorsanız, -BioWare'in ısrarla Mass Effect 4 dememizi istemediği- yeni oyunu heyecanla bekliyorsunuzdur. O zaman müjdemi isterim, oyun öyle gözüküyor ki oynanabilir halde. BioWare Edmonton ve Montreal'in genel müdürü Aaryn Flynn Twitter'dan "Yeni Mass Effect oyununu Montreal'de oynarken çok iyi bir vakit geçirdim" mesajını yayınladı. Ardından "Nasıl yani oyun oynanabilir vaziyette mi?" diye kendi kendimize sormaya başlayacaktık ki, tanımlamaya başladı: "Hırslı. Çok güzel. Taze ama tanıdık. Ve eğlenceli". Ama sayın Flynn, insan insana bunu yapmaz. Bari ne zaman görebileceğimizi söyleseydiniz. Oyun oynanabilir vaziyetteyse ilk fragmanın çok uzak olmadığını düşünüyoruz en azından!

Mass Effect 4 oynanabilir hâlde!
 
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2022 01:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.09.2015 21:11
Benim için Mass Effect 3 süperdi ama ilk baştaki olayı anlamamıştım öldürme falan
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect 4 oynanabilir hâlde!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×