Mass Effect: Andromeda'nın Denuvo'su güncellendi

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 10.04.2017 - 10:25
Ama oyun kırıldı ki!?
Animasyonları dolayısı ile oyuncular tarafından adeta yerden yere vurulan ve önceki oyunlara nazaran incelemelerde de oldukça düşük puanlar alan Mass Effect: Andromeda, çıkışı üzerinden 10 gün geçtikten sonra CPY tarafından kırılmış, korsan torrent sitelerinde boy göstermeye başlamıştı. Ancak bugün ortaya çıkan yeni bilgilere göre, Andromeda'nın 1.05 sürüm numaralı ilk güncellemesi ile koruma kalkanı Denuvo'yu da güncellemiş.

Geçtiğimiz haftalarda Denuvo tarafından yapılan açıklamada, koruma kalkanının güncellendiği ve kırılmasının oldukça güç bir hale getirildiği belirtilmişti. Denuvo'nun yeni sürümünü kullanan oyunlar şuanda  Dead Rising 4, Nier: Automata ve Mass Effect: Andromeda olarak gözüküyor.

Mass Effect: Andromeda'nın Denuvo'su güncellendi
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2022 23:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2017 15:57
Denuvo 30 kere kırıldı da oyunu oynayıp bitirdik bile. Böyle saçma sistemler ile koruma olmaz. Fiyatları 200 lerden 40TL ye çekin orijinal alalım.
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2017 13:07
sen 40 liraya al diyemi yapıyolar oyunları? senin dediğin şekilde olduğu zaman oyun sektörü çöker.. oyun lükstür arkadaşım. ayrıca bu oyunu oynamak için sağlam bir sisteme ihtiyacın var. bu oyunuda oynadığına göre sisteme demekki paran vardı ama oyuna gelince yok.. o zaman oynamıycaksın
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2017 15:59
Oyun zaten beş para etmez. Denuvoya verdiğiniz paraya yazık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.04.2017 15:08
aynen aceleye gerek yok tüm dertleri bitsın alir oynarim :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.04.2017 15:05
Andromeda'yı Mass Effect serisine yakışır bir oyun yapmak için gelecek patchlerden mahrum kalacaklar hem de ilk yayınlayan sitelerden iyi takip yaparlarsa kaldırabilirler bence biraz geç de olsa işe yarar bir adım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Trial
Trial 10.04.2017 13:01
İlk başta bende oyun kırıldı ne gereği var dedim ama oyunun yeni güncellemeleri yapılıyor efendime söyliyim hatalar gideriliyor ya hani işte bundan korsan oyuncuları mahrum etmek amaçlı yapılmış bir hareket anlaşılan. Hee ben ucuz olan bağımsız yapım oyunlarından memnunum bir oyuna da 200 TL verecek halim yok oyunları bile laptopta oynuyorum kendime masaüstü bir bilgisayar bile alamadım zaten donanım satışından gelir elde eden yapımcılar bir de utanmadan oyun fiyatlarını 200 TL'ye satıyorlarsa nereye eğiliyoruz? diye sorarlar adama. Yeni nesilmiş pehhh Shadow of Mordor oynuyorum haritanın büyük olması dışında hiçbir fark göremedim ha Assassins Creed 1 oynamışım ha Shadow of Mordor aynı harita aynı zıplamalı hoplamalı dövüşler. Grafikler desen çağ atlatacak bir şey yok ortada. Yeni nesil konsolmuş yeni nesil oyunmuş böyle böyle millete aynı oyunu nasıl daha pahalı satarızın peşine düşmüşler de herkes sazan değil işte.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect: Andromeda'nın Denuvo'su güncellendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×