1/4

Medal of Honor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Sadece en seçkin askerler, bu operasyonların üstesinden gelebilir
Tier 1 ekibi, gerçekleştireceği operasyona odaklı olarak yola koyuldu. Havanın karanlık olmasından faydalanan operatörler, sessizce uçaksavar mevzisine yaklaşmalı ve imha işlemini gerçekleştirmeliydi.

Afgan toprakları, eşine zor rastlanır sürprizleri bünyesinde saklıyor. Öyle ki hiç hesapta olmayan saldırılara maruz kalabilir, daha bunlara anlam veremeden ölebilirsiniz. Bu operasyonlar herkese göre değil. Sadece en iyiler Tier 1 çatısı altında toplanabilir ve bu sayı binlerle değil, yüzlerle ifade edilir.

Yeni bir başlangıç

Medal of honor, geçmişe sünger çekerek kendini modern savaşın en sinsi noktalarından olan Afganistan'a atıyor. Yıllardır bölgede süren sıcak çatışmalar ve getirdiği yüksek tansiyon, WW2 dönemindeki destansı anlatımı bir kenara bırakıp, hayatta kalmak için fazlaca şansa ihtiyacımız olduğunu gösteriyor. Dolayısıyla hikâye anlatımı olarak gerçekçilik ön planda olacak.

Medal of Honor
"Ahan da yakaladım seni. Teslim ol!"

Steven Spielberg “Medal of Honor’ı EA Games’in eline bıraktığım için pişmanım” dediğinde, aslında İkinci Dünya Savaşı’na dair anlatılacak çok şeyin olduğunu, ama bunların olması gerektiği gibi kullanılmadığını düşündüm. Ve artık modern çağdayız. Tüm dünyanın kanlı bıçaklı olduğu dönemden yıllar sonrasında. Afganistan’da, Tier 1 ekibini kontrol edecek ve yaşadıklarına bizzat tanıklık edeceğiz.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×