Media Molecule, Sony ile birlikte çalışmaktan oldukça memnun

Media Molecule, Sony ile birlikte çalışmaktan oldukça memnun

Furkan Güler
Furkan Güler 18.08.2017 - 17:07
Sony'nin birinci parti stüdyolarından olan Media Molecule Sony'e teşekkür ediyor.
PlayStation 3 döneminde başarılı platform oyunları ile karşımıza çıkan Media Molecule, Sony ve şirketin ileride geliştireceği oyunlar hakkında bazı açıklamalarda bulundu.Firmanın yönetmeni Siobhan Reddy, yıllar içerisinde Sony ile çalışmanın kendilerini oldukça memnun ettiğini açıkladı. PlayStation 3 ve PSP platformları için geliştirdikleri Little Big Planet serisi sayesinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan firma, ilerleyen yıllarda da Sony ile partner olmak istediklerini belirtiyor. Sony'nin video oyun dünyasında partner olabilecek en iyi firmalardan bir tanesi olabileceğini söyleyen Media Molecule, görünüşe göre halinden oldukça memnun olarak gözüküyor.

Media Molecule, Sony ile birlikte çalışmaktan oldukça memnun
Media Molecule diğer bir yandan sanal gerçekliğin kendilerini heyecanlandırdığını söylüyor. Sanal gerçeklik platformunda oldukça yüksek bir potansiyel gördüklerini açıklayan Media Molecule, yeni oyunlarının PlayStation VR destekleyebileceğini belirtti.

Son olarak Tearaway ile karşımıza çıkan başarılı firma, ortaya koyduğu dünya ve mekanikler sayesinde oyuncuların beğenisini kazanmıştı. Sony'nin diğer özel oyunları arasında satış anlamında biraz daha geride kalan Tearaway, PlayStation 4'ün keşfedilmeyi bekleyen cevherleri arasında yer almakta. Media Molecule'ün ilerleyen dönemlerde ne gibi projeler ile karşımıza çıkacağını merak ediyoruz.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 15:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2017 13:36
Tabi memnun olur işler tıkırında
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2017 05:15
Sony ile çalışıp memnun olmayan mı var?
Kalan Karakter : 300 Gönder
byakuya
byakuya 18.08.2017 20:41
Ben oyunlarını çok beğendim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×