Merlin'in Kazanı Street Fighter klanından Kolin kombo videosu

Merlin'in Kazanı Street Fighter klanından Kolin kombo videosu

Hürcan Köse
Hürcan Köse 3.04.2017 - 11:43
Ölümcül güzelliği ile Kolin karşımızda
Facebook'ta bulunan resmi dövüş oyunu kulübümüz King of Fighters XIV ve Street Fighter V gibi popüler dövüş oyunlarında bulunan karakterlere özel kombo videoları çekiyor ve siz okurlarımız ile paylaşıyordu. Ufak bir aradan sonra gelen yeni karakterler ile video serimiz devam ediyor.

MK-Timsah'ın hünerlerini sergilediği bu yeni videoda Street Fighter V'e sonradan eklenen Kolin'i ve ölümcül güzelliğini görüyoruz. 4 dakikalık videoda Kolin'in sahip olduğu tüm hareketleri ve gerçekleştirilme şemalarını görebilirsiniz. Yeni dövüşçüler için videolarımız da önümüzdeki dönemlerde karşınızda olacak.

MK-Timsah'ın çektiği Kolin kombo videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!


Eğer siz de dövüş oyunları topluluğumuza katılmak isterseniz bu linke tıklayıp gruba katılma isteği yollamanız yeterli. Kısa sürede kabul edilecek ve mahalledeki en sağlam dövüşçülerin toplandığı bu ortama katılabileceksiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2020 07:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×