Merlin'in Kazanı - Street Fighter klanından Urien kombo videosu

Merlin'in Kazanı - Street Fighter klanından Urien kombo videosu

Hürcan Köse
Hürcan Köse 21.12.2016 - 12:55
Takım elbiseli ölüm makinesi iş başında
Facebook'ta kurmuş olduğumuz resmi dövüş kulübümüzün Street Fighter klanından bugün oyunun sevilen karakter Urien'in kombo videosu ile karşınızdayız.

Hem inanılmaz fiziksel özellikleri, hem de insanüstü hareketleri ile gerçekten sağlam karakterlerden birisi olan Urien'i bu sefer MK-Salih yönlendiriyor ve hünerlerini başarılı bir şekilde sergiliyor. Eğer siz de klanlara katılmak veya direkt olarak dövüş kulübümüze girmek isterseniz bu linke girip bir istek yollamanız yeterli.

MK-Salih'in hünerlerini sergilediği Urien kombo videosunu aşağıdan seyredebilirsiniz. İyi seyirler!

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 20:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.12.2016 09:12
Sf5 de kendimi nasıl geliştirebilirim istediğim zaman isteğim hareketi yapamıyorum mesela hadoken nasıl yapılır biliyorum ama dovuş esnasında burada
Hadoken yapıyım dediğim zaman yapamıyorum bu konuda kendimi nasıl geliştiririm turkçe içerikli rehberlerde bulamadım
Arcade Fire
Arcade Fire 22.12.2016 22:35
Bu tamamen çok pratik yapmakla alakalı, ne kadar çok yaparsan elin alışıyor ve doğal geliyor insana. Öğrenmesi en zor oyun türlerinden biri dövüş oyunları sırf bu hareket mevzusuna alışmak için ama alıştın mı da çok zevkli.

Şöyle bir pratik izleyebilirsin, Ryu ile diyelim 10-15 kere iki taraftan da hiç kaçırmadan hadouken çekmeye çalış iyice elin alışana kadar. Buna alışınca ayakta güçlü yumruk vurup ardından çekmeye çalış yine hiç kaçırmadan 10-15 kere yapabilene kadar, sonra atlayıp havada vurup, ayakta ve sonra hadouken çekmeyi dene. Antrenman yaparken karşıyı ilk vuruştan sonra korunmaya ayarlarsan kaçırıp kaçırmadığını anlayabilirsin. Burada iyice alışınca online oyunda da zamanla alışacaksın, online oynarken stres yapıp insanın eli ayağına dolanabilir, biraz kendine zaman vereceksin yenilince de takmayacaksın. Biraz sabır isteyen bir tür.


Dualshock ile de çok iyi oynayanlar var ama bazısı için dövüş oyunlarında kullanmak çok zor gelir. Eğer imkanın varsa atari kolu (arcade stick) almanı tavsiye ederim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.12.2016 09:03
Sf 5 de nasıl geliştiririm kendimi istediğim zaman istedigim hareketi yapamıyorum hareketlerı kombolayamıyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
Arcade Fire
Arcade Fire 21.12.2016 13:34
SF 5'in ikinci sezonu da başlamış bulunuyor bunu da haber yapabilirdiniz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×