Metal Gear Online hakkında bazı detaylar açıklandı

Tayfun Erkan
Tayfun Erkan 21.12.2014 - 14:26
Online'da takım oyunu oldukça önemli olacak
Playstation Experience'de ağızımızın sularını akıtan Metal Gear Online hakkında merak edilen bazı detaylar ortaya çıktı.

Metal Gear Online'ın kreatif yönetmeni konumunda bulunan Kotaro Oki bazı bilgilere değindi. Öncelikle MGO, MGS: The Phantom Pain'in çıkışını gerçekleştirdiği gün oynanabilir olması bekleniyor.

Metal Gear Online hakkında bazı detaylar açıklandı
Online'da 12 ve 16 oyuncular arası maçlar gerçekleşecek. Ana oyundaki dinamiklerin birleşmesiyle birlikte, oyundaki Online maçlar takım oyunu üzerine kurulu olacak.

Radyo konuşmaları aynı Peace Walker'da olduğu gibi takım üzerindeki komutlarla iletişime geçilecek. Dürbün ile karşı rakibin düşmanlarını tespit edip, haritada belirdikten sonra ona göre hareket edilecek.

Playstation Experiance'deki yayınlanan videoda bulunan özçekim olayı, oyunda da aynı şekilde düşmanları kavradığınızda gerçekleştirebileceksiniz. 
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 00:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Metal Gear Online hakkında bazı detaylar açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×