Metal Gear Solid filminin senaryosu Jurassic World'den

Metal Gear Solid filminin senaryosu Jurassic World'den

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 9.11.2017 - 13:16
Jurassic World senaristi göreve çağırıldı.

Hideo Kojima'nın sevilen oyunlarından Metar Gear Solid serisi, bildiğimiz ve sevdiğimiz Solid Snake'i beyaz perdeye taşıyacak. Sony Pictures tarafından yapımı gerçekleştirilen filmin senaryosunu kimin üstleneceği belli oldu. Jurassic World, Jurassic World: Fallen Kingdom ve Kong: Skull Island gibi filmlerin yazarlığını yapan Derek Connolly, Metar Gear Solid'in senaristliğini üstlenecek. Filmin yönetmenliğini Kong: Skull Island'ın yönetmeni Jordan Vogt-Roberts üstlenirken, filmin yapımcısı Spider-Man 1-2-3, Iron Man, Ghost in the Shell, X-Men, Venom, Uncharted, ve Naruto gibi filmlerin yapımcısı da olan Avi Arad ve oğlu Ari Arad olacak.

Metal Gear Solid'in senaryosunu Derek Connolly yazacak

Emekli bir asker olan Solid Snake, bir nükleer silah fabrikasına sızarak içerideki terörist tehdidini ortadan kaldırmaya çalışır. Teröristlerin elinde bulunan DARPA liderini ve büyük bir silah firmasının sahibi olan iki esiri özgürlüğe kavuşturmaya çalışan Snake, aynı zamanda teröristlerin nükleer bir saldırı yapmasını engellemeye çalışır. Metal Gear Solid'in oyun dünyasındaki yeri çok büyütür. Umarız, tipik bir oyun uyarlaması olmaz ve serinin adını lekelemez.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 20:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.11.2017 09:37
Liam neeson oynarsa süper olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.11.2017 18:38
Bunu hiç etmeseler bari. Umarım Hideo da karışır ve senaristin ellerine terk etmez.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×