Metal Gear Survive için eğlenceli bir video paylaşıldı

Metal Gear Survive için eğlenceli bir video paylaşıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 19.01.2018 - 11:05
Oyunun co - op mekaniklerine yakından bakıyoruz

Metal Gear evreninin hikayesini çok başka bir boyuta taşıyan Metal Gear Survive için yeni bir video daha yayınlandı. Birden fazla oyuncuyu Metal Gear Solid 5: Phantom Pain haritasına bırakarak zombiye benzeyen yaratıklara karşı hayatta kalmalarını isteyen oyunun temel mekanikleri, çoğunlukla co - op oynanışa dayanıyor. Çeşitli tuzaklar yerleştirip stratejik oynanışa da önem veren yapımda yakın dövüşte de ustalaşmamız gerekiyor. Her ne kadar Metal Gear Survive'dan bir Metal Gear Solid serisinin derinliğini beklemesek de, oyunun co - op anlamda zevkli olduğunu kabul edebiliriz.

Metal Gear Survive için yeni bir video yayınlandı

Diğer bir yandan oyunun içerisinde mikro ödemelerin de olacağını belirtelim. Yani oyunda kaydedeceğimiz ilerleyişi mikro ödemeler sayesinde de yapmak mümkün olacak. Ayrıca oyunu oynamak için devamlı olarak internet bağlantısı gerektiren Metal Gear Survive, bu yönü yüzünden eleştiri oklarının hedefi olmuş durumda. 4 kişiye kadar co - op desteği veren oyunun hikaye modu 15 - 20 saat civarında sürecek. 22 Şubat tarihinde çıkacağı açıklanan oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için çıkacak.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 22:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2018 15:58
Bir YouTuber tanıtımını yapıyordu oyunu almamış sadece bir dükkan aracılığıyla oyunu tanıtıyor online için girdiği serverda bir tane bile eşleşme bulamadı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2018 15:02
balon of the year
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2018 14:13
eğlenceli değil resident evil 5 ve 6 olma yolunda hatta Resident Evil: Operation Raccoon City gibi berbat bir şeye dönüşmek üzere koca mgs efsanesi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2018 13:19
bir film veya dizi çektiğnizde karakterlerin bir rolu ve yapılan işin bir sırası ve ölçüsü olur aynı durum oyunlar içinde geçerlidir helde bu oyun metal gear solid gibi bir oyunsa kalkıp bundan bir transformers çıkaramassınız veya karakterleri palyaçoya çeviremessiniz sonuç konami intihar ediyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×