Metal Gear Survive'in açık betası yakında oyunculara açılacak

Metal Gear Survive'in açık betası yakında oyunculara açılacak

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 8.02.2018 - 13:30
Denemek isteyenlere büyük fırsat.

Çoğu oyuncunun "Kojima yokluğunda Metal Gear oyunu mu olur?" sorusunun cevabı olan Metal Gear Survive, çıkmadan önce negatif tepkiler toplamıştı. Buna rağmen yapımdan halen umutlu olan oyuncular da bulunuyor. 20 Şubat tarihinde çıkarılacak olan Metal Gear Survive'ın açık betası ise gelecek hafta PC oyunculara açılacak.

Konami'nin tercihi elbette Steam

Steam üzerinde başlayacak olan açık betanın tarihi 16 Şubat olarak seçildi. 16'sından 18'ine kadar devam edecek olan açık betada oyuncular iki haritada bulunan üç göreve sahip olacaklar. Bu görevleri bitiren ve günlük istenilen ve opsiyonel görevleri yapanlar ise asıl oyuna eriştiklerinde fazladan içeriklere sahip olacaklar. Bunlardan birkaçı silah ve kostümlerden oluşuyor. Her ne kadar kötü gözle bakılsa da Metal Gear Survive'ın en azından belirli bir kitleyi çekeceği görünüyor.

Metal Gear Survive, daha önce alışılagelmiş Metal Gear deneyimlerinden farklı olacak. Metal Gear Solid: Ground Zeroes'un devamı olarak sayılan Metal Gear Survive'da oyuncular, kendilerini zombilerden korumak için elinden geleni yapacaklar. Tabii, beklendiği gibi oyunun çevrimiçi ağırlıklı olduğu buradan anlaşılıyor. Çevrimiçi oyuncu modu ise dört kişilik gruplardan oluşuyor.

Metal Gear Survive, 20 Şubat 2018 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformlarında satışa sunulacak.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 06:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.02.2018 01:42
Solid Snake iki kere Big Boss ile kapıştı biri Metal Gear'da (Bakın Metal Gear Solid demiyorum sadece Metal Gear) buradaki Big Boss Venom Snake peki Metal Gear 2 Solid Snake'de ki Big Boss hangisi Venom Snake değil gerçek Big Boss'da değil bunu da bilen varsa Allah rızası için cevaplayıversin.
MK Okuru
MK Okuru 10.02.2018 02:18
......SPOILER....
MGS 2'de Solidus Snake ile kapışıyorduk. O da Big Boss'un "Les Enfants Terribles" projesinden doğan klon evlatlarından biri. Kardeş kavgası yani :) Ayrıca MGS4 ün sonunda da Big Boss İle Solid Snake hafiften kapışıyorlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.02.2018 11:12
Mgs V en güzeli eskiler çöp oynadım eskiler iyi değil
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.02.2018 00:12
Mehmet Atilla kardeş MGS hayranıysan bana şunu cevapla ya yada bilen birisi söylesin ama SPOİLER yemek istemeyen okumasın.

Bizi hastaneden kurtaran kişi Ishmael Big Boss ise nasıl sağ gözü görüyor kafayı sıyırıcam bilen biri açıklasın ya yabancı forumlarda başka Medic diyorlar cam göz diyorlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2018 23:32
Solid Snake, Liquid Snake ve Solidus Snake bunlar Big Boss'un yani MGS3'de ki Naked Snake'in klon oğullarıdır. Big Boss'a en yakın askeri yaratmak için Liquid Snake'in benzer genleri Solid Snake'e aktarılmış ve Liquid Snake bu yüzden Big Boss ve Solid Snake'den hep nefret etmştir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2018 16:30
kabak tadı verdi.. 3 de bitirmeleri lazımdı.
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2018 22:49
Haklısın Serkan bana da öyle geldi hala MGS3'ü görünce ağızımın suları akıyor halbuki yeni TPS görüntüsü ile on numara olmuştu MGS3 ama MGS4'de o keyfi alamadım sanırım PS3'ün DualShock'undan dolayı bir de düşmanları sensörle belli eden çember acayip saçmaydı ama OctoCamo ona diyecek laf yok.
serkanapaydin
serkanapaydin 8.02.2018 18:49
Zaten çoğu kişi Solid Snake ile Naked Snake i(Big Boss) ayni kişi zannediyor :) 3. oyunu oynayıp bitirdikten sonra diğer tüm oyunlar boş gelmeye başlamıştı bana. Öyle de bir yan etkisi var.
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2018 16:54
Aynen Snake'i kırk yıl düşünsem FoxDie yüzünden bel fıtığı olmuş halde ve bıyıklı oynayacağım aklıma gelmezdi MGS1'de ki çılgın Snake neredeee MGS4'de ki nerede MGSV oynanış olarak on numara ama hikaye olarak en gereksiz seriydi. Çoğu kişi Solid Snake'i sever ama ben Big Boss'cuyum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×