Metal Gear'ı yemişler!

Metal Gear'ı yemişler!

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 18.12.2012 - 14:24
Bugünkü menüde Raiden var
Çılgın Metal Gear ve Final Fantasy hayranlarının yapıtları durmak bilmiyor. Son zamanların en çok konuşulan platformlarından biri olan PS3 Japonların beslenme kutusuna girdi.

Metal Gear'ı yemişler!
Bento ismiyle bilinen bu beslenme kutusu, Hideo Kojima'nın Metal Gear'a olan hayranlığını bir üst kademeye taşıyor. Sadece oyunlarını yapmakla kalmayan Kojima, bentoların da resimlerini çekerek yayımlıyor.

Metal Gear'ı yemişler!
Metal Gear'ı yemişler!
Detaylar için patates ve yumurta kullanıldığını belirten Kojima, karakterlerin saçları için yeşil soğan kullanıldığını belirtti. Yayımladığı bu bentoların sadece yemek değil, birer sanat olduğunu savunan Metal Gear'ın yapımcısı Kojima, oyunlardan başka hobileri olduğunu da belirtti.

25.Yıl şerefine yapılan bu lezzetli yemekler, daha önce Final Fantasy için de yapılmıştı. Final Fantasy'deki çılgın bentolarından sonra aynı görüntüyü Metal Gear'da görmekten gurur duyduğunu belirten Kojima, başka hangi oyunların bentolarının fotoğraflarını çekip yayımlayacak göreceğiz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 17:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×