Metal Slug X ve Front Mission 3 PSN yolcusu

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 27.11.2010 - 16:43
Eskilere saygı
Eski nesillerden öyle oyunlar vardır ki bu neslin birçok oyununa taş çıkartır. Eskilerin ünlü iki oyunu Amerika PSN servisinde satışa sunulacak.

Metal Slug X ve Front Mission 3 PSN yolcusu
Metal Slug X, Metal Slug 2'nin grafiklerinin elden geçirilerek geliştirilmiş hali olacak. Front Mission 3 ise sıra tabanlı strateji oyunuydu. Her iki oyun yakında Amerika PSN'deki yerlerini alacaklar.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Metal Slug X ve Front Mission 3 PSN yolcusu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×