Metro 2033 genişliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 31.07.2010 - 13:14
Yeni silahlar şart oldu artık

4A Games,FPS oyunu Metro 2033 için yeni DLC paketi Ranger Pack'i Twitter aracılığıyla duyurdu. Bu pakette yeni silahlar (Heavy Automatic Shotgun ve Volt Driver) ve yeni ödüller bulunuyor. 3 dolar etiketine sahip olan bu paket PC için Steam (PC versiyonu bedava), X360 için de Xbox Live'dan satışa sunulacak. Çıkış tarihi ise, her iki platform için de 3 Ağustos.

 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Metro 2033 genişliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×