Microsoft Flight Simulator inceleme puanları oldukça olumlu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 27.07.2021 - 23:20
Geçtiğimiz sene PC tarafı için çıkan Microsoft Flight Simulator için Xbox Series X|S konsol bekleyişi sona ermiş bulunuyor.

Microsoft Flight Simulator, her ne kadar PC tarafı için 18 Ağustos 2020’de çıkmış olsa da, Xbox Series X|S konsollar için Türkiye saati ile bugün (27 Temmuz) 21.00’da çıkmış bulunuyor. Oyunun PC tarafında Metacritic puanı zaten 91 olarak açıklanmıştı. Geçtiğimiz günlerde ise oyunun Xbox tarafındaki puanı 92 olarak belirlendi.

Microsoft Flight Simulator inceleme puanları oldukça olumlu

Oyunculara aşırı gerçekçi bir uçuş deneyimi sunmayı vaat eden simülasyon oyununu bu akşamdan itibaren Xbox Series X|S konsollarınıza Xbox Game Pass aboneliğiniz aracılığı ile yükleyebilir veya direkt olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca Microsoft Flight Simulator, hali hazırda tüm oyunu önceden indirmiş oyuncular için çıkışından yaklaşık olarak 3 saat önce 30 GB’lık bir güncelleme alarak küçük bir sürpriz yaptı.

Microsoft Flight Simulator inceleme puanları oldukça olumlu

Eğer Flight Simulator oynamayı düşünüyorsanız, cihazınızda biraz yer açmak isteyebilirsiniz. Hali hazırda 150 GB'dan fazla depolama alanı isteyen oyun, Series X konsollarda 4k 30 FPS bir şekilde çalışırken, Series S konsollarda ise 1080p 30 FPS çalışmakta. Eleştirmenler tarafından oldukça olumlu eleştiriler alan Microsoft Flight Simulator, Metacritic PC tarafında ''Must Play'' rozetine de sahip. Simülasyon türü her oyuncuya hitap etmese de, eğer uçaklara ve uçak sürmeye ilginiz var ise mutlaka şans vermeniz gereken bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2021 23:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Microsoft Flight Simulator inceleme puanları oldukça olumlu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×