Microsoft, Skype'ı satın aldı

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 10.05.2011 - 16:52
Microsoft, dev teklifi resmi olarak gerçekleştirdi.

Microsoft, 8.5 milyar dolarlık akıllara zarar teklifi ile Skype'ı satın almayı başardı. Microsoft CEO'su Steve Ballmer 'Skype, milyonların sevgilisi olmayı başarmış müthiş bir servis.' dedi ve Skype'ı neden aldıklarının sebebini açıkça ortaya koydu. 

 
 
2003 yılından beri internet aleminde kendini göstermekte olan Skype, 2005 yılı itibariyle eBay'in arkasındaki yatırımcılar tarafından 2.5 milyar dolara satın alınmıştı. Microsoft, Skype'ı 10.05.2011 tarihi itibariyle 8.5 milyar dolara satın alarak tarihinin en büyük yatırımını yaptı. Bakalım Skype ile birlikte Microsoft neler yapacak, hep birlikte göreceğiz. 
Yorumlar 21
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 23:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Microsoft, Skype'ı satın aldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×