Microsoft'un oyunu State of Decay 2'den beklenmedik bir başarı

Microsoft'un oyunu State of Decay 2'den beklenmedik bir başarı

Furkan Güler
Furkan Güler 27.05.2018 - 14:25
Geliştiriciler geri dönüşlerden memnun.

Yeni nesil konsollara çıkan en başarılı hayatta kalma ve zombi temalı oyunlardan bir tanesi olan State of Decay 2'den beklenmedik bir başarı geldi. Yaklaşık 4 senedir geliştirilme sürecinde olan State of Decay 2, belirtilenlere göre 1 milyon aktif oyuncu sayısını geride bıraktı. Ayrıca bu sayıya sadece 48 saatte ulaşan başarılı yapım, Xbox One tarafının en çok sevilen oyunlarından bir tanesi haline geldi. YouTube üzerinden izlenme sayılarının en hızlı artan oyunu olduğunu belirten geliştiriciler, durumdan oldukça memnun.

State of Decay 2, 1 milyon oyuncuya ulaştı

2013 yılında oyuncuların karşısına çıkan ilk oyun, eğlenceli oynanış mekanikleri sayesinde oyuncuları kendine bağlayabilmişti. Ancak temel oynanış mekaniklerinde sıkıntılar bulunan oyun, istediği başarıyı elde edememişti. Bu sefer Microsoft'un desteği ile birlikte geliştirilen ikinci oyun, co - op oynanışın yanında güzel bir hikaye de koyarak oyunculara tekrar merhaba dedi. Game Pass sistemine de dahil olan oyunu cüzi bir miktar ödedikten sonra oynayabiliyorsunuz. Ayrıca oyunu PC veya Xbox tarafında satın alırsanız, oyunun çıktığı diğer platformda da oyuna ücretsiz bir şekilde erişebildiğinizi belirtelim.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2021 18:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2018 04:09
Steam'da satışa sunulmadığı için almayacağım. Steam'da satışa sunulmayan oyunlarla ilgili haberlere bu yorumu yineleyeceğim belki gerçekten birileri görür ve gereken yapılır çok zor bişey değil Microsoft mağazanda sat anlıyoruz ama Steam'da olanlarıda unutma oradada sat burada mesele para olmamalı!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.05.2018 23:37
Şahaser gibi oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.05.2018 16:25
Şimdi gelir ps4 bebeleri oyuna b.k atmaya..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.05.2018 14:41
Xbox One oyuncuları oyuna o kadar aç ki kapış kapış gitmiş
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×