Miitopia, Nintendo Switch için çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.05.2021 - 12:22
Kendi Mii karakterimizi oluşturup farklı bir maceraya atıldığımız Miitopia, Nintendo Switch platformuna özel olarak çıktı

Nintendo'nun geçtiğimiz aylarda duyurduğu Miitopia, Nintendo Switch platformuna özel olarak çıktı. oluşturduğumuz Mii karakterimiz ile farklı bir maceraya atıldığımız oyun parti özellikleriyle de öne çıkıyor. Nintendo'nun oyunun çıkışı hakkında yaptığı açıklama şu şekilde;

Miitopia, Nintendo Switch'e özel olarak çıktı

Miitopia bugün Nintendo Switch'te çıktığında oyuncular çılgın ve tuhaf bir maceraya atılabilirler. Kötü Dark Lord tarafından çalınan yüzleri kurtarma görevinde düşmanlarla savaştığınız geniş bir dünyada yolculuk yapın. Oyuncular, keşif gezisine katılan cesur partiden büyük kötü adam olan Dark Lord'un kendisine kadar, başrollerde istedikleri kişiyi yaratabilir ve kadroya alabilirler.

Korkunç düşmanları yendikten sonra handa dinlenmek ve Mii karakterleri arasındaki bağları beslemek önemlidir. Parti üyeleri bir araya getirilirse, arkadaşlıkları gelişecektir. Mii karakterler kafeye, sinemaya ve daha fazlasına gezilere gönderilebilir. İki arkadaşlık asla aynı olmayacak! Macerayı benzersiz kılacak komik etkileşimler, rastgele değişimler ve beklenmedik durumları bekleyin.

Miitopia, Nintendo Switch için çıktı

Parti, güvenilir bir at arkadaş ile tamamlanır. Oyuncular yeni arkadaşlarıyla vakit geçirirse sadakatiyle ödüllendirilir. At, savaşta bir yardım toynağı uzatacak ve daima onların yanında duracaktır. Mii karakterleri Nintendo Switch Mii yaratıcısı aracılığıyla oluşturulabilir ve oyuna eklenebilir - ayrıca arkadaşlardan renkli bir kadro yaratmak mümkündür *. Miitopia'da oyuncular artık göz alıcı peruklar, renkli saç stilleri ve savaşa hazır makyajlarla Mii karakterlerinin her zamankinden daha muhteşem görünmesini sağlamak için daha fazla özelleştirme seçeneğine sahip.

Bu komedi dolu fantastik macerayı tatmak isteyen herkes için ücretsiz bir Miitopia demosu mevcut. Kaydedilen verileri demodan oyunun tam sürümüne aktarmak mümkündür, böylece oyuncular maceralarına sorunsuz bir şekilde devam edebilirler.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2021 13:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2021 17:42
Çok dandik gözüküyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
Miitopia, Nintendo Switch için çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×