Mobil oyun pazarı Etohum ve Clover Games ortaklığıyla hareketleniyor!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 22.03.2013 - 11:01
Sektörün büyümesi adına
Bu yıl Etohum 15’in gözde girişimlerinden biri olan Türkiye’nin en genç oyun platformlarından Clover Games, artık Etohum A.Ş.’nin yüzde 10’luk ortaklığıyla daha hızlı büyüyecek ve yeni oyunu Candy Chain ile Türkiye’nin oyun pazarına hızlı bir giriş yapacak. Bu yılın ilk yarısında mobil platformlarda yayınlanması planlanan oyun, Clover Games’in dünyaya açılmasını ve küresel pazarda yer almasını sağlayacak.
 
Mobil oyun pazarı Etohum ve Clover Games ortaklığıyla hareketleniyor!
Daha önce Bilişim Teknolojileri, CRM, savunma sanayi ve finans sektöründe iş tecrübesi edinen İTÜ’lü bilgisayar mühendisleri Metin Bayram, Yiğit Türkeri ve Murat Uğur Kurt tarafından kurulan Clover Games, dünya çapında oyunlar geliştirmeyi hedefleyen, Türkiye’deki oyun ekosisteminin en genç girişimlerinden biri. 

Bu yıl Etohum 15‘e seçilen Clover Games, yayınlandıktan sonraki bir ay içinde yarısı ABD kaynaklı 1 milyondan fazla indirmeye ulaşan Reveal the Maze adlı oyunla ön plana çıkmıştı. Ekip, dünya çapında ilgi gören bu oyuna, 2013 yılı içinde üç yeni oyun daha eklemeyi planlıyor.

-Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2021 18:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mobil oyun pazarı Etohum ve Clover Games ortaklığıyla hareketleniyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×