Modern Warfare 2'ye yeni yama

Ozan Özarslan
Ozan Özarslan 3.06.2010 - 12:31
Modern Warfare 2'ye yeni yama
Yayımcılığı Activision ve yapımcılığı da Infinity Ward tarafından üstlenilen "Call of Duty: Modern Warfare 2" için tatil sezonundan sonra yayımlanacak yeni bir yama hazırlandı. Yama, oyun içerisinde bulunan Model 1887 isimli av tüfeğinin gücünü dengeleyecek. Infinity Ward'dan Robert Bowling, Twitter sayfasında yama ile gelen bazı düzeltmeleri de yayımladı. Yama; PC, PS3 ve Xbox 360 versiyonları için kullanılabilir olacak.

Yama ile dengelenen özellikler şöyle;

- 1887 silahı dengelenmiş durumda.
- Özel Maç bölmünde düzeltme.
- Sınırsız cephane düzeltildi.
- Prestige Hack düzeltmesi (PS3 için)
- Texture Hack düzeltmeleri (PC için)

Kaynak: www.shacknews.com

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 17:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Modern Warfare 2'ye yeni yama

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×