Molyneux'den korkutucu açıklama

Molyneux'den korkutucu açıklama

Mert  Günhan
Mert Günhan 7.11.2012 - 16:21
Büyük usta büyük konuştu
53 Yaşında olan efsane oyun yapımcısı Peter Molyneux, çok fazla zamanının kalmadığını, bu sebeple şirketi 22Cans'in üzerinde çalıştığı büyük projenin son oyunu olacağını söylüyor. Beefjack ile bu sabah yaptığı bir röportajda Molyneux oyununun isminin belli olduğunu ve bazı kısımlarının bittiğini söyledi. Fakat daha havada olan çok şey olduğunu ekledi.
Molyneux üzerinde çalıştığı büyük projesi ile ilgili; "Şu anda oturup size oyunu tamamen açıklayabilir miyim? Hayır bunu yapamam. Fakat biz öyle bir oyun yapacağız ki bize günümüz dünyasında nasıl oyun yapılacağı ile ilgili bir ders verecek. Bu oyun benim kariyerimi tamamlayacak ve son şeklini verecek" dedi.

Molyneux'nün şirketi 22Cans Curiosity gibi irili ufaklı yaratıcı projeler geliştirip buradan edindiği test verilerini ana projelerinde kullanmayı düşünüyor.  Molyneux "İşin korkutucu kısmı şu, yaklaşık 48 saat sonra başka bir duyuru daha yapacağız, Curiosity dışında başka şeylerle de meşgulüz."diye devam etti.

Bu hafta oldukça heyecanlı geçeceğe benziyor.Molyneux'den korkutucu açıklama
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 00:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×