Monster Hunter filmi için karakter afişleri yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.03.2020 - 12:00
Milla Jovovich'in baş rolde yer aldığı ve Eylül ayında gösterime girecek olan Monster Hunter filmi için iki adet karakter afişi yayınlandı.

Monster Hunter filmi için karakter afişleri yayınlandı. Bildiğiniz gibi seyirciyi ikiye bölen Resident Evil filmleri sonrasında Capcom ve Paul W.S. Anderson birlikteliğinin yeni meyvesi Monster Hunter olmuştu. Aynı isimli video oyunundan uyarlanan Monster Hunter filmi için ilk resmi görseller de yayınlanmaya başladı.

Monster Hunter filmi için karakter afişleri yayınlandı

Daha önce kamera arkası görüntüleri ortaya çıkan ve kapalı kapılar arkasında fragmanı da sızdırılan Monster Hunter filminden, bu sefer karakter afişleri yayınlandı. Yayınlanan bu afişlere baktığımızda Milla Jovovich tarafından canlandırılan Artemis karakterini ve Tony Jaa tarafından canlandırılan The Hunter karakterini görüyoruz. İki karakterin de benzer poz verdiği bu afişlerde tabi ki uçsuz bucaksız arka plan ve karakterlerin tuttukları silahlar dikkat çekiyor. Tıpkı oyun serisinde olduğu gibi hem Jovovich hem de Jaa'nın elinde farklı ve oyundakileri andıran silahlar görüyoruz. Jovovich elinde büyük bir kılıç taşırken Jaa'nın elinde ise devasa bir yay gözüküyor.

Monster Hunter filmi için karakter afişleri yayınlandı

Monster Hunter filmi için karakter afişleri yayınlandı

Daha önce Capcom'un bir başka projesi olan Resident Evil filmleriyle de karşımıza çıkan Milla Jovovich, Monster Hunter uyarlamasında da baş rolde yer alıyor. Monster Hunter filmi Milla Jovovich'in eşi olan Paul W.S. Anderson tarafından yönetiliyor ve filmde Jeremy Bolt yapımcılık görevini üstleniyor. 60 milyon dolarlık bir bütçeye sahip olan filmde ayrıca Ron Perlman gibi deneyimli bir oyuncu daha bulunuyor. Filmin yönetmeni olan Paul W.S. Anderson, daha önce eşi Milla Jovavich ile Resident Evil filmlerinde de yer almış ve bu filmlerin bazılarının da yönetmenliğini üstlenmişti. 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 08:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2020 01:02
Yine mi Milla? Arkadaş tamam iyi hoş kadın da Resident Evil filmlerinde alakasız bir şekilde bulunuyordu görmekten bıkmıştım şimdi de Moster'de yer alıyor kocasından torpilli :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2020 15:32
Ee artık sinemada da bi nergigante keseriz
Kalan Karakter : 300 Gönder
Monster Hunter filmi için karakter afişleri yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×