Monster Hunter filminin ilk teaser videosu yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 4.10.2020 - 15:28
Milla Jovovich'in baş rolde yer aldığı ve aynı isimli oyun serisinden uyarlanan Monster Hunter filmi için ilk teaser videosu sonunda yayınlandı.

Aynı isimli oyun serisinden uyarlanan Monster Hunter filmi için ilk teaser videosu sonunda yayınlandı. Daha önce Capcom ile Resident Evil filmlerinde de karşımıza çıkan Paul W.S. Anderson yönetmenliğinin yeni ürünü olan Monster Hunter filminde tıpkı RE serisinde olduğu gibi Milla Jovovich baş rolde yer alıyor. 

Monster Hunter filmi için karakter afişleri yayınlandı

Daha önce kamera arkası görüntülerinin yanı sıra karakter afişleri ile karşımıza çıkan Monster Hunter filminden, bu sefer fragman öncesince kısa bir teaser video geldi. Yayınlanan bu videoya baktığımızda Milla Jovovich tarafından canlandırılan Artemis karakterini görüyoruz. Kendisi askeri bir jipin üzerinde mitralyöz benzeri bir silah kullanırken gözüküyor. Jovavich dışında filmde ayrıca Tony Jaa tarafından canlandırılan The Hunter karakterini de göreceğiz. Açıkçası filmin fragmanına baktığımızda oyun serisine göre çok farklı bir atmosfere sahip olacağını da görebiliyoruz. Bu durum serinin hayranlarını çok memnun etmemiş olsa gerek. Videonun beğenilme oranı oldukça düşük. Daha önce yayınlanan posterlerde Jovovich elinde büyük bir kılıç taşırken Jaa'nın elinde ise devasa bir yay gözüküyordu.

Daha önce Capcom'un bir başka projesi olan Resident Evil filmleriyle de karşımıza çıkan Milla Jovovich, Monster Hunter uyarlamasında da baş rolde yer alıyor. Monster Hunter filmi Milla Jovovich'in eşi olan Paul W.S. Anderson tarafından yönetiliyor ve filmde Jeremy Bolt yapımcılık görevini üstleniyor. 60 milyon dolarlık bir bütçeye sahip olan filmde ayrıca Ron Perlman gibi deneyimli bir oyuncu daha bulunuyor. Filmin yönetmeni olan Paul W.S. Anderson, daha önce eşi Milla Jovavich ile Resident Evil filmlerinde de yer almış ve bu filmlerin bazılarının da yönetmenliğini üstlenmişti. 

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2021 22:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2020 13:12
Milla ve eşi Paul kadar gereksiz iki şey yoktur. Bu ikisi varsa dandik bi şey karşımıza çıkacaktır. Koskoca resident evil serisini berbat ettiler bu ikisi daha ne olsun hangi örneği koyalım.
MK Okuru
MK Okuru 7.10.2020 12:47
Nerde berbat uyarlama varsa bu kadın yer alıyor ya ona hayret ediyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
borriz53
borriz53 5.10.2020 17:44
MH evreninde hummer jeep ve minigun var. Gerçekten çok saçma. Karakterler hikayeye nasıl gelirse gelsin oyunun kendi Lore'si var zaten. Ona göre yapmak bu kadar zor mu? illaki herşey Hollywood tarzında bol mermili ve çatışmalı olacak. Film puanı şimdiden diyorum imdb 5,8 olur.
MK Okuru
MK Okuru 7.10.2020 12:44
Dandik bir soundtrackla birlikte çıkarırlar kesin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2020 22:31
Kızın botları 0
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2020 16:24
Bu oyun filmi mi eğer oyun filmi ise yüzde 99,9 bok gibi olucak
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2020 19:29
resident evil film serisi en çok satan film serisi listesine girdi istediğn kadar beğenme parayı kırdılar
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2020 17:13
oyun filmi yaratıklar felan güzelde minigun ne lan
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2020 13:26
Bence film farklı zaman diliminde geçecek çünkü yabancı siteler de böyle yazıyor ama monster hunter yani bu beklediğimiz birşey di bu adam dışında capcom filmi zor görürdük hele ki monster hunter abi bekleyelim görelim
Kalan Karakter : 300 Gönder
Monster Hunter filminin ilk teaser videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×