Monster Hunter World'e yeni ücretsiz içerik güncellemesi geldi

Monster Hunter World'e yeni ücretsiz içerik güncellemesi geldi

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 31.05.2018 - 14:02
Monster Hunter World Lunastra indirilebilir durumda

Capcom'un sevilen oyun Monster Hunter World'a yeni bir içerik güncellemesi geldi. Oyuna gelen yeni güncellemenin adı Lunastra. Lunastra, içerik güncellemesi ile birlikte Monster Hunter World'a yeni içerikler eklendi. Güncelleme şu anda indirilebilir durumda.

Monster Hunter World'un yeni içerik güncellemesi Lunastra kullanılabilir durumda

Monster Hunter World'un üçüncü ücretsiz içerik güncellemesi olan Lunastra ile oyuna, Elder Dragon Lunastra ekleniyor. İlk olarak  Monster Hunter 2 oyunuyla seriye giriş yapan Ejderha Lunastra, yeni özellikleri, ve yetenekleriyle Monster Hunter World'da boy gösterecek.  Lunastra'yı alt edebilmek için takım oyunu oldukça öneml olacak. Elder Dragon Lunastra, Guts skillini açmak için gerekli olan Bazelgeuse Gem ile kombin edilebilecek nadir materyaller düşürecek. 

Daah önce adı Nintendo ile anılan seri, özellikle nintendo'nun mobil platformlarında yakaladığı başarı ile adından söz ettiriyordu. Serinin sadık takipçileri her çıkan Monster Hunter oyununu heyecanla takip ediyordu. Geçtiğimiz ocak ayında PlayStation 4, ve Xbox One için çıkış yapan oyun, oldukça sevilmiş ve beklenenden üzerinde yakaladığı satış başarısıyla Capcom'un yüzünü güldürmüştü.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 23:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
borriz53
borriz53 1.06.2018 00:20
bir MHW oyuncusu olarak yeni canavar yeni heyecanlar demektir :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×