Monster Notebook’a Brandverse Awards’tan 2 ödül birden

Basın Bülteni 1.07.2022 - 15:55
Reklam ve iletişim sektörünün en başarılı çalışmalarının ödüllendirildiği Brandverse Awards’ta sonuçlar açıklandı.

Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliğiyle hayata geçirilen ve Dijital Pazarlama İletişimi Platformu’nun (DPİP) destek verdiği Brandverse Awards’ta reklam ve iletişim sektörünün en başarılı projeleri ödüllendirildi. 30 Haziran Perşembe günü Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da gerçekleştirilen ödül töreninde; Monster Notebook, dijital pazarlama projesi “Bunu Sormadınız Diye Düşünelim” ile “Arama Motoru Kampanyası” kategorisinde Gümüş, “Küçük Bütçeli Büyük İşler” kategorisinde ise Bronz ödülün kazananı oldu. 

Monster Notebook’a Brandverse Awards’tan 2 ödül 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Monster Notebook Dijital Pazarlama Müdürü Şafak Ökmek, “Monster Notebook olarak oyun ve teknoloji meraklılarıyla içten ve samimi bir ilişki kurmaya önem veriyoruz. Arama motorlarında karşımıza çıkan 'Monster Notebook alınır mı?' sorgulamalarına da bu yaklaşımla cevap vermek istedik. Soruyu soran kişileri Google arama motorunda ‘Bunu Sormadınız Diye Düşünelim’ yazan bir link ile 5 maddede ürün ve hizmetlerimizin ayrıcalıklarını anlattığımız bir sayfaya yönlendirdik.

Facebook, Linkedin ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında büyük beğeni toplayarak viral olan bu kampanyamız hem kullanıcılarımız tarafından hem de reklam ve pazarlama sektörü tarafından takdir edildi. Kampanyamızı iki farklı ödülle birden taçlandıran Brandverse Awards’un kıymetli jürisine Monster Notebook ailesi adına çok teşekkür ediyorum” dedi.  

Monster Notebook’a Brandverse Awards’tan 2 ödül birden

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2023 17:56
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2022 00:19
birde bios güncellemelerine önem verseniz
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2022 17:17
yakışırrrr....
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2022 16:56
Masaüstü pcleriniz ne zaman gelicek yaaaa ! monster notebooklar bozulunca tamir ücretleri çok fazla malesef !!!!!!!!!!!!!!!!
Kalan Karakter: 300 Gönder
Monster Notebook’a Brandverse Awards’tan 2 ödül birden
İlginizi Çekebilir