Monster Notebook alana Crysis Remastered hediye ediliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 20.01.2021 - 10:58
10. nesil Intel i7 işlemcili Abra ve Tulpar serisi notebook alan herkes Crysis Remastered oyununun sahibi olacak.

Monster Notebook, stratejik ortağı Intel’in katkılarıyla oyun tutkunlarının çok seveceği bir kampanyaya daha imza attı. 19 Ocak 2021’den itibaren geçerli olacak kampanya kapsamında 10. nesil Intel® işlemcili Abra ve Tulpar serisi dizüstü bilgisayar alan herkes, “Crysis Remastered” oyununa sahip olacak.

Monster Notebook alana Crysis Remastered hediye 

Daha önce Death Stranding, BannerLord, Avengers gibi en sevilen oyunları kullanıcılarıyla buluşturan Monster Notebook bu defa ünlü oyun stüdyosu Crytek’in klasik birinci şahıs nişancı oyunu formatındaki oyunu Crysis’in geçtiğimiz Eylül ayında yayınlanan yeni sürümü “Crysis Remastered”ı kullanıcılarına sunuyor. Heyecan verici destansı savaşlarla geri dönen oyunun yeni nesil donanım ürünleri için yeniden düzenlenmiş grafikleri eşsiz bir görsel deneyim sunuyor. 

Aksiyon dolu oyun tasarımı ve sandbox dünyası ile oyun tutkunlarının beğenisini toplayan “Crysis Remastered”, şimdi Monster Notebook’un oyuncular için özel tasarlanmış üstün performanslı dizüstü bilgisayarlarıyla bir araya geliyor. Monster Notebook’un stratejik ortağı Intel’in katkılarıyla hayata geçirilen kampanya 19 Ocak 2020 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerli olacak.

10. nesil Intel® işlemcili Abra ve Tulpar serisi dizüstü bilgisayar satın alan oyunseverler, stoklarla sınırlı kampanyadan yararlanmak için monsternotebook.com.tr/Crysis-2021 adresinden kodlarını talep ettikten sonra bu kodları softwareoffer.intel.com adresinden aktifleştirerek oyunlarına erişebiliyor. Kodların aktive edilebilmesi için son tarih ise 30 Nisan 2021.

Geçtiğimiz haftalarda sömestir kampanyasını duyuran şirket Monster Notebook web sitesinden satın alınacak Tulpar, Semruk, Huma ve Markut serisi bilgisayarlarda %10 indirim uygulayacağını duyurmuştu.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 17:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 21:22
Crysis remake olarak çıksaydı hadi neyse ama remastered ofsaytta kalan bir yenileme türü
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 21:01
tam tersi olsa ne güzel olurdu :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 19:44
ağlasammı gülsemmi :D yurtdışında cyberpunk hediye ederler bizde crysis
Kalan Karakter : 300 Gönder
Monster Notebook alana Crysis Remastered hediye ediliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×