Monster Notebook Dijital Mağazası birinci yaşını kutluyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.05.2021 - 13:27
Monster Notebook Dijital Mağazası’nın birinci yıl dönümünde oyun ve teknoloji dünyasının en sevilen isimleri bir araya geliyor.

Monster Notebook’un geçtiğimiz sene tüm dünyada bir ilki gerçekleştirerek hayata geçirdiği Monster Notebook Dijital Mağazası, bir senede teknoloji, oyun ve espor dünyasına ilgi duyan herkes için bir buluşma noktası haline geldi. Monster Notebook Dijital Mağazası’nın birinci yılı, 6 Mayıs 2021 Perşembe günü, oyun ve teknoloji tutkunlarının birbirinden değerli konuklarla buluşacağı bir etkinlikte kutlanacak.                                                                    

Monster Notebook Dijital Mağazası birinci yaşını kutluyor

Gün boyu sürecek yayın, saat 15.00 itibarıyla değerli konuklarını ağırlamaya başlayacak ve program 22.45’e kadar sürecek. Etkinliğin konukları ise şöyle: Monster Notebook Kurucusu ve CEO’su İlhan Yılmaz, Monster Notebook CSO’su Bilgin Semiz, Monster Notebook CGO’su Cem Çerçioğlu, Monster Notebook CMO’su Göktuğ Okan Oğuz, Teknoloji İletişimcisi Dr. Sertaç Doğanay, tarihçi ve yazar Doç. Dr. Emrah Safa Gürkan, fenomen Twitch yayıncısı Easter Gamers (Mete Özbey), YouTube içerik üreticisi Enis Kirazoğlu ve siber güvenlik uzmanı Can Değer.

Monster Notebook Dijital Mağazası birinci yaşını kutluyor

Sektörde dijital mağazacılık konseptine bambaşka bir boyut kazandıran Monster Notebook, kullanıcılarına fiziksel bir mağazada alacakları tüm hizmetleri dijital olarak sunuyor. Monster Notebook’un yüksek performanslı dizüstü bilgisayarları ve oyuncu ekipmanlarına ulaşmak isteyen kullanıcılar, herhangi bir randevu sistemine tabii olmadan, web sitesi üzerinden diledikleri satış temsilcisi ile anında ve birebir görüntülü video bağlantısı yapabiliyor. Böylece, Monster Notebook’un uzman ekipleri Türkiye’nin 81 ilindeki teknoloji meraklılarına canlı olarak birebir hizmet verebiliyor.

Haftanın her günü 09.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet veren Monster Notebook Dijital Mağazası çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. Her ay düzenlenen etkinliklerde oyun, teknoloji ve diğer alanlardaki fenomen isimler, Monster Notebook kullanıcıları ile bir araya geliyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 11:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Monster Notebook Dijital Mağazası birinci yaşını kutluyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×