Monster Notebook gamepad duyurdu: Pusat Clutch Gamepad

Ersin Kılıç 13.10.2022 - 15:25
Farklı ürünler ile karşımıza çıkmaya devam eden Monster Notebook ekosistemin yeni ürünü olan Pusat Clutch Gamepad modelini duyurdu.

Monster Notebook farklı segmentlere hitap eden bilgisayar modelleri dışında oyuncu aksesuarları ve monitörleri gibi birçok alanda faaliyetlerini genişletmeye devam ediyor. Firma yaptığı açıklama ile yeni bir gamepad modeli duyurdu. Oyun severlere benzersiz bir oyun deneyimi sunmak için tasarlanan Monster Notebook gamepad modeli, ekosisteminin vazgeçilmez bir parçası olacak. Konuyla ilgili yapılan açıklama ve ürünün özellikleri şu şekilde;

Monster Notebook gamepad modeli duyuruldu

Oyun severlere benzersiz bir oyun deneyimi sunmak için tasarlanan Pusat Clutch Gamepad; ergonomik tasarımı, uzun batarya süresi ve çoklu platform özelliğiyle Monster Notebook ekosisteminin vazgeçilmez bir parçası olarak şimdiden dikkatleri üzerine topladı.

Monster Notebook gamepad duyurdu: Pusat Clutch Gamepad

Geliştirilmiş hareket ve titreşim sensörleri sayesinde farklı platformlarda zenginleşmiş oyun deneyimi sunan Pusat Clutch Gamepad, bilgisayar, Android işletim sistemine sahip telefonlar ve Akıllı TV’ler ile oyun oynama ayrıcalığı yaşatıyor.

Titreşimli geri bildirim özelliği ve Turbo Modu ile öne çıkan Pusat Clutch Gamepad, gerçekçi bir oyun deneyimi vadediyor. 2.4 Ghz alıcı frekansı ve Bluetooth ile kablosuz bağlantı kuran Pusat Clutch Gamepad, 10 metre çekim alanı ve nano alıcı için özel depolama tasarımıyla kullanıcılarına özgürlük sağlıyor. 

Değiştirilebilir iki farklı D-Pad tuşu ve her biri farklı renklerdeki aksiyon tuşlarıyla kişiselleştirilebilen Pusat Clutch Gamepad, XAYB tuşlarında bulunan RGB led göstergeleri sayesinde hem şık hem özgün bir oyun deneyimi sağlıyor. Yeşil ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunulan Pusat Clutch Gamepad, oyun keyfini paylaşmak isteyenlere şık alternatifler sunuyor.

Telefon ile oyun oynama deneyimini daha konforlu hale getiren Pusat Clutch Gamepad, kolaylıkla takılabilen telefon tutucu aparatı sayesinde telefonu sabit bir konumda tutarak stratejik avantaj kazandırıyor. Pusat Clutch Gamepad, USB C-Type girişiyle hızlı şarj edilebilen dahili 700mAh bataryası ve 12 saate varan çalışma süresiyle oyunlardan alınan verimi maksimum seviyeye çıkarıyor. 

Monster Notebook gamepad duyurdu: Pusat Clutch Gamepad

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Monster Notebook Çevre Birimleri Direktörü Birol Sülük, “Monster Notebook ekosistemine kattığımız her yeni ürünümüz heyecanımızı daha da artırıyor. Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını ve isteklerini en iyi şekilde karşılamak için genişlettiğimiz ürün portföyümüzü ve hizmetlerimizi sektörün nabzını tutan yenilikleri yakından takip ederek geliştiriyoruz. Ekosistemimizin en yeni üyesi Pusat Clutch Gamepad de oyun tutkunlarının ihtiyacına yönelik olarak geliştirdiğimiz en son çıkan ürünümüz. Uzun süre masa başında oyun oynarken rahat edemeyen oyuncuların konforunu artırmak için tasarladığımız Pusat Clutch Gamepad, ister koltukta otururken ister hareket ederken oyun oynamayı mümkün kılıyor. Birden fazla platformda ve ana cihazda kullanılabilen işlevsel yapısının yanı sıra konforlu ergonomisiyle kullanıcılarımıza son derece rahat bir oyun deneyimi vadediyoruz. Her gün yeni bir ürünümüzle beslediğimiz ekosistemimizi oyun deneyimini mükemmelleştiren çalışmalarımızla büyütmeye devam edeceğiz” dedi.

Monster Notebook, hızlı ve kolay bir satın alma deneyimi sunan Monster Express hizmetiyle web sitesinden yapılan alışverişlerin aynı gün veya bir sonraki gün kullanıcılara teslim edilmesini sağlıyor. İstanbul'da hizmet veren Monster Express gerçek zamanlı olarak sipariş takip etme imkânı da sunuyor. 

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2024 10:03
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.10.2022 09:09
Xbox PS kollarının yarı fiyatından az. PC oyuncuları için uygun bir kol fiyat performans olarak. Eski kollarından vardı zaten bundan da aldım bir tane. Fifa filan oynuyorum bolca yedek lazım oluyor :)
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2022 10:21
Malzeme kalitesi kötü değil. Xbox 9. Nesil kullandım yoğun bir şekilde 1.5 sene bana mısın demedi. Bunlar o kadar sağlam çıkmayabilir ancak bu fiyata bence çok iyi alternatif. 2 tane alınıyor bir Xbox kolu fiyatına. Üstede para kalıyor :) Telefon aparatı var birde Xbox kolu pilliydi uğraştırıyordu.
MK Okuru
MK Okuru 15.10.2022 17:10
Memnun musun peki hocam bende özellikle fifa için alacağım şuan f710 kullanıyorum
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.10.2022 15:18
Direkt davalık tasarım. Ayıp la siz Türk markasısınız Çin'den hazır alıp, etiket değiştirip burada satmak hangi mantık ? ... Tabi ki Money Talks..
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2022 21:36
Bıdı bıdı yapma.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2022 17:51
3 aydır eski monster pusatı kullanıyorum çok memnunum. Kullandığım gamepad monster markasına bakışımı değiştirdi. Yeni gamepadde eminim kullanışlı olacaktır. Fakat tasarım olarak eski versiyonu daha iyi.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.10.2022 17:21
Resmen ben çinliyim diye bağırıyor kol. Yine de fiyatına göre özellikleri hiç fena değil. Tabii bir de malzeme kalitesine bakmak lazım, iade ettiğim çin malı gamepadlar gibi oyuncak plastik malzeme varsa beş para etmez. Kablosuz olması, bluetooth desteklemesi ve type-c olması önemli bir artı.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.10.2022 17:56
titreşimli
Kalan Karakter: 300 Gönder
Monster Notebook gamepad duyurdu: Pusat Clutch Gamepad
İlginizi Çekebilir